Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
"Sokan azért nem kapják meg amit akarnak, mert félnek ki mondani, mit akarnak". Tehát ha egy lány/fiú fél kimutatni/kimondani, hogy a lányt vagy a fiút akarja, akkor ezért nem kapja meg? Mert ha lenne bátorsága és kimutatná akkor megkaphatná? Kicsit hülyén fogalmaztam, de nézzétek el:D
2015. jan. 12. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ráhúzható az újévi fogadalmakra is.


Ha valamit szeretnél és nem teszel érte, hogy kaphatnád meg? Nem fogadni kell hanem megmozdítani segged.

2015. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor kimondom. Ha lány vagy akkor leszopnál, ha fiu akkor felásod a kertet ? Na megkapom amit akarok ?....bull shit :)
2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van benne valami. Én jártam úgy, hogy egyszer egy férfi elmondta, hogy mennyire tetszettem neki mindig (most már házas, családja van). Egyébként nekem is tetszett és ha elhívott volna randizni, akkor találkoztam volna vele (mármint annak idején, amikor még szabadok voltunk). Mondta, hogy ezt el sem hiszi, sose gondolta volna, hogy ő tetszik nekem.

De mással is volt úgy, hogy sok-sok év után elmondta, hogy tetszettem neki, de én nem is tudtam róla, mivel egyáltalán nem mutatta ki.

2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ismerős utolsó..:D
2015. jan. 12. 18:52
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ attol fugg hogy egyezik-e a masik fel izlesevel.Ha van egy lany Aki tetszik nekem,es oda megyel hozza,es megmondom neki hogy jarni akarok vele lehet hogy mmegprobal lerazni mert nem tetszem neki.
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindkettőt megtapasztaltam. első szerelmemnek sosem mondtam ki, sosem tudta meg, és nem is fogja, tehát féltem és sosem alakult ki közöttünk semmi. a második, akit mindennél jobban szerettem, neki bevallottam az érzéseimet, úgy gondolva, hogy nem akarom még egyszer ugyanazt a hibát elkövetni. őt sem kaptam meg. szóval, sosem tudhatja az ember, hogy ki hogy reagál, hiába mondod ki, hiába vagy bátor és nem félsz, ha a másik nem így érez.
2015. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!