Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késhet a mestruációm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a mestruációm?

Figyelt kérdés
14 napja késik a mestruációm.Párommal minden alkalommal óvszerrel védekeztünk és nem történt semilyen baleset,úgyértem amiről kiszakadhatott volna.Ennyit még tini koromban késett,mostanában mindig pontos volt.Úgy 18 napja volt pecsételő vérzésem,de csak egy nap,meg alhasi fájdalmaim voltak,de másnapra azok is elmúltak.Mostanába stresszeltem is sokat a vizsgáim miatt.Más jel nem utal arra,hogy terhes lennék.Hétfőn megyek dokihoz,de addig is ha valaki tudna valamit mondani,azt megköszönném!
2010. febr. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
tesztelj...
2010. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amoről=amitől
2010. febr. 6. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:

már megin félre nyomtam a billentyűt

amiről=amitől

2010. febr. 6. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt innen nem tudjuk. A guminak is van hibalehetősége, bár elég kicsi, de van. Tesztet bármelyik gyógyszertárban vagy drogériában kapsz pár száz Ft-ért. Ha az negatív, akkor a doki jobban meg tudja mondani mi a baj. A jelek simán utalhatnak terhességre, sok nőnél csak a menszesz elmaradása az egyetlen jel, sőt van olyan akinél az sem.
2010. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is azt hittem terhes vagyok, mert nem jött meg, és mindenki beparáztatott, hogy tuti az vagyok, még ha nincs semmi tünete. Egyszerűen csak kimaradt, van ilyen, pedig nem volt előtte egyszer sem. Nem kell parázni, vegyél egy tesztet.
2010. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

terhes vagy

talán

menny orvoshoz

2010. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a stressz miatt késik!

Aktus után szoktad ellenőrizni, hogy ki van-e szakadva a gumi?

2010. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
minden alkalommal elenőriztük és nem volt kiszakadva
2010. febr. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!