Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a férfiak legérzékenyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a férfiak legérzékenyebb lelki pontja?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem ertem..

Az erdekel mire a legerzekenyebbek a ferfiak?

2015. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem! Hogy hogyan tudna visszaélni vele!
2015. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Girgoy ***** válasza:
Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy mivel lehet egy férfinak legjobban ártani, akkor én úgysem válaszolom meg, de szerintem Te se keresd ezt. És a férfi se keresse a nő esetében ezt.
2015. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez igen beteges kérdés de nálam hiába keresed meg szerintem sokunknál akik ilyen bolondok mint én.
2015. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Írok párat, nem feltétlenül fontossági sorrendben, csak ahogyan eszembe jutnak.


1. A péniszük mérete ha kicsi, vagy ha (elfogadható méretű, de ők) kicsinek gondolják.


2. Azok a nők, akiket igazán szerettek. Egy férfi életében ilyenből egy kézen megszámolható mennyiségű van.


3. Ha mások arról beszélnek, hogy nem értek el semmit az életben. Tehát, pl. nem vitte semmire, nem tett le semmit az asztalra az élet semelyik területén.


4. Az ágybeli teljesítőképességük. Értve arra, hogy simán csak nem tudnak kielégíteni egy nőt.


5. Ha az ágyban gyorstüzelők és hamar elélveznek.


6. Ha a fizikai erejüket becsmérlik, kicsinylik.


7. Javaslom olvasgasd ezen az oldalon a Szerelem, szex kategóriában feltett kérdéseket. Vannak nagyon gyakran visszatérő kérdések itt, amiket a férfiak feltesznek és ezeken aggodalmaskodnak. Nézd meg mik ezek a kérdések.

2015. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nemi szerv, korábbi rossz tapasztalatok szexuális téren, fájdalmas gyerekkori emlékek, szeretteik elvesztése, kudarcok. Sokan nem tudják elfogadni magukat, problémájuk van a önképükkel, a külsőjükkel.
2015. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

7:

Mivel a szexuális témában lett feltéve a kérdés, ezért igyekeztem úgy válaszolni, ahhoz kapcsolható dolgokkal. Illetve azt is gondolom, hogy a kérdező olyat is akar hallani, amiknek a felemlegetésével lehet a férfiakat bántani. Ezek ilyenek, amiket mondtam.


Nekem a legérzékenyebb pontom például az, hogy apukám részeges volt és sosem törődött velem és a családjával igazán. De ez nem érzem hogy a kérdéshez kapcsolódna, ezért nem említettem.

2015. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Nekem pl. az #5-ös által felsoroltakból csak a 2. pont, a többi nem igazán
2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

John S-nek 2.válaszával igaza van.

Nem mellesleg 5-ös,elég sokat nem találtál el.Pl az egyik hülyeség a pénisz méret,neke 14 cm a farkam,nem nagy,de az összes nőt úgy megb..asztam,aki az utaba került,hogy egytől egyig elélvezett,és volt amelyik szakítás után is vissza járt dugni.

A másik pedig hogy nem ért el semmit.Kinek mi a a csúcs?Ügyvezető igazgató és diploma pl?Nem mindenkinek lehet jól fizető állása,és nem mindenki lehet milliomos és nem mindenki ér el nagy sikereket,még is van olyan küműves aki jobbnál jobb csajokat kefél.Nem mindenki lehet full sikeres.Egyébként pedig egy felszínes ostoba vagy.Ha nő vagy,akkor ba..szásra jó,másra nem.

2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9: Tudom, azért írtam sokat, mert mindenkinek más. Engem sem lehet a fenti összessel megérinteni.


10: Neked is szól a 8-as számú válaszom. (Meg az egy sorral fentebbi, amit a 9-esnek írtam.)


Ezen felül nem azt mondom, hogy akinek nincs 20 centis farka az depressziós emiatt. De sokan vannak, akik igen. Arról beszélek mikor az egyént magát zavarja a farka mérete, legyen az bármennyi.


Az hogy mit ért el az életben az is önmagától függ, hogy mit akart elérni. Pl. saját maga szemében kudarcos az élete, ha nagy álmai, tervei voltak, amiket nem sikerült megvalósítania. Tehát ezt is nem valami abszolút mércével kell mérni, hanem hogy az ember maga mit gondol saját magáról.


Ja és 27/F !

2015. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!