Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek benne lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne lenne a szájra pusziban is?

Figyelt kérdés
Csinált egy szívességet nekem a srác és cserébe egy puszit kért. Nekem nagyon bejön, de nem kezdeményez valami miatt vagy csak nem mer, gondoltam megkérem újra valamire és ha megint puszit kér érte akkor most szájra kapja. Srácok vélemények? Hogy fogadnátok?
2015. jan. 13. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki és jó ötlet. Remélem veszi majd az adást.
2015. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hajrá! ;)
2015. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mert ha nem akarok tőled semmit sem akkor elég kellemetlen helyzetbe hozol engem.
2015. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha nem akarsz semmit, miért kérnél puszit kétszer is?
2015. jan. 13. 18:11
 5/6 lazz ***** válasza:

felesleges szarozni, cuppantsd oda neki szájra.

ebben még nincs igazából semmi extra, engem spec az sem zavarna ha olyan csinálná aki nem az esetem.

persze mind mások vagyunk.... :D

24/f

2015. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a puszi az még csak puszi. Lehet kedvességből is. Szülinapkor is adsz kapsz puszit és sem vonzalomról nincs szó. A srác lehet, hogy csak kedvességből akart puszit, de persze lehet azért kérte amire gondolsz. Én is volt, hogy puszit kértem lánytól, de mégsem gondoltam többet. Jó érzés.
2015. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!