Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány barátom, akibe szerelmes vagyok, csak húzza az agyam, miközben van barátja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
szedd fel a legjobb barátnőjét, dugd meg és koptasd le. nem tudom erre mennyi esély van de ha reális akkor tedd meg, zseniális visszavágás lenne. ha ez offos akkor csak szimplán szard le
2015. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szakítsd meg vele a kapcsolatod.
2015. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel húzza az agyad? Lehet csak te fogod fel annak és ő észre se veszi, mert neki teljesen természetes.
2015. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányt nem neveznék barátnak. Szerintem hanyagold a csajt (még ha nehéz is). Ha látja, hogy lesz*rod, az bántani fogja a büszkeségét. Ha már ő megy utánad, akkor se menj át pincsikutyába! Ha meg nem megy utánad, amúgy sem érdemel semmit.
2015. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá, a barátjára abszolút nem kell tekintettel lenned. Szerencsés esetben akár be is jöhetsz neki, ha meg nem, akkor is tiszta-vizet öntesz ezzel a pohárba. Utána nem fog meleg barátként kezelni, inkább kicsit kerülni fog, de ezt neked sem árt, mert ha kevesebbet dorombol előtted, akkor kevésbé leszel rákattanva.
2015. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Szedd fel a legjobb baratnojet es maradj vele.
2015. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!