Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtessem el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtessem el egy lánnyal az ex fiujat? Bejon a csaj. (lent)

Figyelt kérdés
Azz mondta a lany hogy nagyon jol erzi magat velem, de egy haveromank meg azt mondta, hogy nem tudja mit erez az exe irant, mert meg nem talalt senkit, akivel el tudna feledtetni. Hogy erjem el hogy elfelejtse ot? Egyebkent nagyon jo baratok vagyunk a lannyal. O 14 lesz en 15 vagyok

2015. jan. 14. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
idővel elfelejti a csaj a fiút, legyél mellette, hogy mikor majd újra "el kezd érdeklődni" a fiúk iránt, akkor lépj a képbe, és hódítsd meg! :)
2015. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h az ex pasija helyesebb gyerek mint en, en caak belsoleg vagyok jobb az meg nem biztos h eleg:(
2015. jan. 14. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
de elég! hidd el, mutasd meg a csajnak a jófej arcodat, utána majd a belsőd megszépít.
2015. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismeri a jofej arcomat, de neki (mint a legtobb nonek) a kinezet fontosabb. En se vagyok bun ronda, atlagos vagyok de mar ez se eleg..
2015. jan. 14. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ha így gondolkodsz, akkor el is felejtheted. nincsenek ronda emberek, mindenkinek más tetszik. szerintem te nem is akarsz annyira összejönni vele, mert akkor nem itt rinyálnál. meg amúgy is, még előttetek az élet, ha nem most, talán pár év múlva más lesz a véleménye, mert ebben a korban sok lánynak nagyon számít a külső, de nem egyet ismerek, aki szerintem egy nagyon átlagon aluli sráccal jött össze... tehát ezzel azt akarom hangsúlyozni, hogy nem a külső a legfontosabb (az is számít!)
2015. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Adj neki idot.
2015. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!