Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt mezitlabas lanyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mezitlabas lanyok?

Figyelt kérdés
Most olvastam, h vannak emberek, akik nyaron mindenhova mezitlab mennek, es telen meg otthon.
2015. jan. 14. 13:11
 1/4 Mokyu! ***** válasza:
85%
Nekem szőrös a talpam úgy hogy én nem tudom milyen pl. Rajzszögbe lépni de nagy álmom hogy legyantáztatom és szaladok mezííít láb egy homokos tengerparton a kavicsokon :D
2015. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgyérted hogy papucs vagy szandál nélkül? Elég veszélyes lenne.Üvegszilánkba vagy bármibe bele lehet lépni.Egyszer nyáron jöttem csak haza mezitláb,boltba mentem és míg bent voltam elkezdett szakadni az eső.Kicsit vártam a boltnál de nem állt el így levettem a papucsot és mezitláb jöttem haza.Féltem hogy belelépek valamibe de szerencsére gond nélkül hazajutottam.
2015. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Vannak en is lattam nehanyat.Az egyik surrano tarsam mezitlab ment haza mmikor kimeno"t kapott.
2015. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonyom ilyen, csak ha munkába indul, akkor hord cipőt, amúgy mindig mezítláb van. Szépek is a lábacskái:).
2015. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!