Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek meg hasonló formájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek meg hasonló formájú a farka?

Figyelt kérdés
legtövenel 4.15cm közepenel 4.45cm közepe felett kicsit pedig 4.29cm es aranylag nagy makk. van akinek hasonloan valtozik a farka vastagsaga? megmertem kerületet es pi ertekevel azaz 3.14el osztottam el töve volt 13cm közepe 14 felette meg 13.5cm
2015. jan. 15. 00:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
te meg egy igen nyomorult ember vagy akit kutya sem kert meg ,hogy erre a kerdesre kattints es kommentelj vagy foglalkozz a temaval ,de mivel te megtetted ezert te ugyanolyan retardalt barom vagy mint en sajnalom ,de ez az igazsag remelem te is latod ezt nem mentegetözöl :) nincs most sajna semmi dolgom sokat vagyok otthon es sajnos raerek hülyesegekkel foglalkozni ami eleg nagy baj. de neked meg nem kell ide kattintani ha nem tetszik :)
2015. jan. 15. 01:42
 22/27 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Jol van sracok pizsamat fel es mars az a'gyba.
2015. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 electroman75 ***** válasza:
Bakker most jöttem rá!! Ezek a számok amiket te felsoroltál az IQ szinted és az agy térfogatod mutatják. A tíz alattiak az IQ a feletti a ccm3. Bocsi de félre értelmeztem rögtön az elején. Még 1x sorry!!!
2015. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
eleg sz4 a humorerzeked ,ez a 10-13eves szintig terjedö humor ,eleg sz4r lehet neked ,hogy ezen a szinten leragadtäl ,de ne aggodj valaki igy is szeretni fog biztosan. <Legrosszabb esetben csak anyad, de az is valami ,neked jo lesz.
2015. jan. 15. 01:48
 25/27 anonim ***** válasza:
És a hossza mekkora?4-5 centi közötti vastagság jó..de ahhoz jó hossz is kell,olyan 16-17 cm...
2015. jan. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
hosszra 17cm de felfele görbül ha kezzel kiegyenesitem akk közelit a 18hoz
2015. jan. 15. 01:52
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a bolt szó nem d hanem t, a ccm után meg nem kell 3-as. Bírom a vicces lovaglást azon ha valaki pontos, de úgy ne fikázzunk már ha helyesen írni se megy hajnali negyed háromkor :D :D
2015. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!