Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt egy barátjával, igen barátjával, ti hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

2015. jan. 15. 22:51
1 2
 11/16 ftf1983 ***** válasza:
48%

Mennyi ilyen van, hogy a pasi a nőjét pasival csalja :D

Most már tudod, hogy a pasid szereti a pasikat is, ha valóban szereted, akkor ezt elfogadod, hiszen ő csak akkor lesz boldog, ha megélheti a vágyait.

2015. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem elég ha én szeretem neki is kellene...
2015. jan. 16. 11:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak alibiből volt veled vagy tényleg szeret? Ezt jó lenne tudni. Legalább jóképű a másik srác? Teljesen normális, hogy kiakadtál ezen a szituáción. Beszéljétek meg hogy ki-kit szeret!
2015. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
71%
Szerintem, le kellene ülni és megbeszélni ezt vele, mivel szerintem nem azért csalt meg egy sráccal, mert nem szeret téged vagy rossz lennél az ágyban, hanem mert érdekli a saját neme is és ki akarta próbálni, szerintem ezt meglehet beszélni egy ilyen helyzetben, ez szimpla kíváncsiság szerintem, főleg ha már régóta jártok,de egyvalamit elkönyvelhetsz már most, ha lefeküdt egy sráccal, akkor a jövőben is érdekelni fogja a dolog és ha nem is fog megcsalni, ha együtt maradtok tovább, de nem is fog lemondani a srácokról, hisz ez nem egy döntés...ez genetika, rengetek hetero srác van, akik hetero párkapcsolatban vannak, de kacsingatnak a saját nemük felé is, ezt szerintem meglehet beszélni, de nagyvalószínűséggel a párod biszexuális lesz vagy már az.
2015. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már vagy 20an feltették előtted ezt a kérdést.


Igen,rá kellene jönni,hogy léteznek biszexek is.

2015. jan. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ftf1983 ***** válasza:
Attól mert lefeküdt egy pasival nagyon is szerethet Téged. A szerelem csak egy ideig tudja elnyomni a vágyakat. Voltam olyan sráccal, akinek a felesége pontosan tudja, hogy a férjének időnként szüksége van arra, hogy pasikkal legyen és ezt elfogadta. A srác szereti a feleségét és pasikkal puszta testiség van, semmi más.
2015. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!