Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék humoros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék humoros?

Figyelt kérdés
Néha szoktam viccelődni,de sajnos mindig rosszul sül el.Ha vmit mondok,az nem olyan vicces,mint más szájából.Ez miért van?Hogyan legyek vicces,humoros,hogy megnevettessem a pasikat,vagy bárki mást?:)
2010. febr. 7. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mondj egy viccet
2010. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nem kell viccesnek lennie, de tudj nevetni a vicceken, értsd a humort, az nekünk fontosabb. A férfiakat nem nagyon kell nevettetni, ha meg úgy adódik egy két beszólás mindig hasznos. Ami spontán jön, az mindig nagyon szól.
2010. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen egy lánytól nem várjuk, hogy viccelődjön elég, ha érti a humort. Abban is egyetértek az előzővel, hogy tényleg mindig az durran a legnagyobbat ami spontán jön.:)


-Haxx*

2010. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók leírták..:) Én is lány vagyok, azt mondják van humorom is. A humort állítólag lehet tanulni, de ha nincs érzéked hozzá, szerintem nem. Ezt nem elkeserítésként írtam, hanem ha te magad nem is tudsz humoros lenni, legyen hozzá érzéked:) Nevess bájosan, ha egy fiú mond valami vicceset..;) De a legfontosabb: ne AKARJ vicceset mondani. Az úgysem fog összejönni. Először pl kamatoztathatod a tudásod a szüleiden..Majd ha kifejlesztetted, jöhetnek a pasik:P Remélem tudtam segíteni. 17/L
2010. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézzél sok Showder klubbot / egyéb stand up comedyt . Hátha ragad rád valami :)
2010. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!