Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel?

Figyelt kérdés
:)

2015. jan. 16. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

hogy van a segged lunácska :D?

Meggyógyult már a múltkori anál óta :D?

2015. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rossz passzban. Csak nem szeretem amikor 12 éves kis hülye tinik ilyen baromságokkal árasztják el az oldalt.
2015. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
a nedves nunid érzem édes ;)
2015. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hideget. Alig bírom a telefont megtartni a kezemben, mert annyira remegek, de lusta vagyok betakarózni meg ahhoz is, hogy bekapcsoljam a fűtést.
2015. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most éppen fáradságot (mondjuk egész héten hulla voltam estére szóval ez annyira nem meglepő), és egy kis szomorúságot amiért pénteken este hatkor még angolon fogok rohadni:/.
2015. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Valami jot.
2015. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Azt hogy hulyen rohangaltam es hulyesegeket csinaltam de megis megerkeztem valahova.Talan ez a deszkas ut egy steg lesz ami a tengethez vezet.Beugrok es remelem eleg mely.Remelem hogy nem kell mar baszakodnom a munkaval es az idegesito apro dolgokkal.Es megis minden tovabb megy majd csak nem lesz mi bosszantson.De az sem segitene.Nem lenne igazi.Cel nelkul kezdeni picit ertelmetlen.Ha tudni akarnam hol vagyok most es MIT ERZEK-tippelnem kellene.

Koltoi kerdesre koltoi valasz.Ekezet nincs mert mobilon vagyok az nem egy iroi eszkoz.

2015. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!