Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nos arrol lenne szó, hogy tanácsot szeretnék kérni fiús témában. Nem nagyon merem megszólítani az olyan fiúkat akik pl. Csak iskola vagy évfolyam társak mert nem szeretném ha dilisnek néznének. Vagyis azt is szeretném tudni, hogy mit lehet és úgymond mit nem lehet mondani egy srácnak. Illetve mi vonzó és mi taszító tevékenység, és mivel lehet egy fiút lenyűgöni (úgy, hogy nem változom a kedvéért vagy kellene?) Egyszóval egy kioktatást szeretnék kérni! :) ♡

2015. jan. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mosolyogj, nézz a szemébe. ha nem érdekli ne is foglalkozz vele
2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, annyi de annyi külön kategória van nálunk, kicsit tudd meg hogy milyen körökben érdeklődik a csávó. van aki épp focis, van aki kocka, vannak autóbolondok, szerencsejátékosok ésatöbbi ésatöbbi :)
2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem, hívd fel magadra a figyelmét, járj kicsit kivágottabb cuccokba, ha van melled, és ilyesmi. Az egyik osztálytársnőddel beszélj ott a közelben ahol ő is tartózkodik, és hangoztasd, hogy hol leszel, és mit fogsz csinálni, és ha a kiszemelt szeret sportolni, akkor hallgasd ki, hogy mennek-e valamelyik sportpályára focizni, és menj oda ahol ők is vannak, és szállj be focizni, vagy másik sporttal kapcsolatos pl.: XY este öt fele este lejössz futni az XY sportpályára?, és ez még lehet, hogy be is vállik. Én ebből az elsőt és az utolsót megcsináltam, és így most már fél éve boldogan járunk az én kiszemeltemmel.
2015. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B.Dávid ***** válasza:
A kivágott dekoltázst élvetem. Persze, nekünk tetszik. De Nehogy csak megdugasd magad, mert kiégsz. Keresd sokat a társaságát egy darabig, majd válts lassabb tempóra. Ha érdekled őt, zavarni fogja a hiányod és ő is megkeres téged. Onnantól meg jöhetnek a közös programok és megy minden a maga útján
2015. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!