Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? És szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? És szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még soha sem találkoztam (tudtam volna, csak a szülei nem engedték neki, hogy találkozzon velem, ha odamennék), viszont 30.-án lesz 7 hónapja, hogy beszélünk. És tudom, hogy van esélyem nála, de nagyon sok idő múlva. És nagyon sok utalást tett már arra, hogy szeret engem (én már elmondtam neki mindent), de egy nagyon kicsit arra is, hogy nem.

De a lényeg: néha az van, hogy elkezdek megnézni egy-egy lányt facebook-on és pár óra múlva nagyon erősen el kezdek rá gondolni. És melegséggel önt el belül a hogy rá gondolok, az viszont rossz, hogy csak "lecsekkolok" egy-két másik lányt. És amikor este lefekszem, akkor is rá gondolok. És amikor ez van, akkor sokszor úgy érzem, hogy fáj a szívem (szó szerint).



2015. jan. 17. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

öööö mi a kérdés?

Te magad is leírtad, hogy szerelmes vagy. Vágyakozol utána.

2015. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ennyire? Ráadásul olyan után, akivel még nem is találkoztam? :O
2015. jan. 17. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire :)

Még középiskolába jártam amikor valamiből bukásra álltam és azt mondták, másnap felelhetek a kettesért. Aznap délután az egyik rokon fiú beállított a haverjával (tőlem 300 km-re éltek). Délután beszélgettünk, este az idegen fiú mondta, hogy menjek velük discoba. Nem mentem és másnap nem felelhettem. Kb. egy évig vágyakoztam utána.

Szeretem a kihívásokat, hogy magasan legyen az adrenalin szintem... de halogatni is szeretem a dolgokat.. mert mi lesz, ha megoldódik? Hogy lesz nekem izgulnivalóm? Jelenleg egy eléggé "olaszos" kapcsolatban élek. Tele vitával, imádattal és ellenszegülésekkel és kibékülésekkel.

Lehet, neked is jobb lenne elfelejteni, lezárni a beszélgetést VAGY megoldani a találkozást. Lépjél valamerre.

Keress igazi kalandot. Kihívást, ami nehéz, de nem lehetetlen :)

Sportolj, lehetőleg olyasmit ami kicsit veszélyesebb és vezesd le máshol az energiáidat :)

2015. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A találkozás nem rajtam múlik, mert ha szólna, hogy menjek fel hozzájuk, a következő vonattal már indulnék is.

Akkor szoktam sportolni, ha jó idő van (kint szoktam a haverokkal focizni és néha kosarazni). Az adrenalinszintem még fellépésekkor szokott az egekig repülni. És le tudom vezetni a feszültségemet doboláson.

Nagyon köszönöm a válaszodat! :)

2015. jan. 17. 17:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!