Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barna- sötét szeműek szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna- sötét szeműek szenvedélyesebbek jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalatok?Szerintem igen.. én is barna szemű vok

2015. jan. 17. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen adataid vannak? Hány barna szeművel feküdtél le és azok közt tettél különbséget, hogy világos vagy sötétbarna?

A kék szemszínűeket hogy osztályoztad?

És akinek több szín keveredik a szemében? (pl barna, kék és zöld)

Szerintem minden szemszínnél árnyalatonként minimum feküdj le 100-100 emberrel, így biztosabban le tudod vonni a következtetést.

2015. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hüha önbizalmad az van.. egyébként mi alapján osztályozod magadat a jók közé?


Ismerősöm szerint -akinek általában 2 csaja van egyszerre - a hisztisebb nők a szenvedélyesek, de szemszínről sose beszélt.

2015. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

hisztis is vagyok..:D


hát konkrétan a sötétbarna szeműekre gondolok nem a kevert szemre.

2015. jan. 17. 11:31
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez igaz! ;)
2015. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes felvetés. Így összevetve a barna-kék szeműek arányát az én partnereim között: az állítás helyes. A barnák tüzesebbek és jobbak voltak. De ez nem reprezentatív - mintavétel szempontjából. :D
2015. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

amúgy a zöld szeműek meg kiszámíthatatlanok..és kétszínűek velük kell vigyázni..

a barna szeműek hirtelen haragúak de nagyon hálásak is tudnak lenni.

2015. jan. 17. 11:58
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

#6

Ez baromság. :D

2015. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem az! Ezt tapasztaltam.. de mindegy

az igazi magyar barna szemű nem pedig kék meg zöld az egy mutáció..mutánsok.

2015. jan. 17. 12:21
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem zöld szemem van, és a kétszínűség a lehető legtávolabb áll tőlem. Kiszámíthatatlan sem vagyok, szóval ezt kikérem magamnak. Viszont a legtöbb barna szemű ismerősöm olyan kétszínű, hogy felfordul tőle a gyomrom, mégsem merült fel bennem olyan f@**ság, hogy hát ezek a barna szeműek milyenek... Ez nem a szemszíntől függ...-.-
2015. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi magyar barna szemű? Ez komoly? :D
2015. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!