Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy fiú ismerősöm megsimogatta, a felkaromat, és azóta nem tudom őt kiverni a fejemből. Éjjel-nappal azon kattog az agyam hogy ezt barátilag tette vagy mert bejövök neki? Vagy direkt ez volt a célja hogy én ezen gondolkodjak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha a pi*ád simogatja, akkor tedd fel a kérdést
2015. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ebből azért ne vonj le további következtetéseket...

Felkart simogatni bármiért lehet, gratuláció miatt, búcsúzáskor, vigasztaláskor, csak úgy, és azért is, ha tetszik valaki.

De ennyiből azért ne...

2015. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha ilyen hatassal volt rad az az erinttes akkor lehet valami.
2015. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ültem a padban amikor ő bejött az ajtón.Oda jött hozzám és megsimogatott.Kicsit meg is lepődtem mert nem számítottam rá.A padtársammal még el is mosolyodtunk hogy ez vajon mi lehetett.
2015. jan. 17. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Hány évesek vagytok?
2015. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan csak azért csinálta, hogy te a gyakorin megkérdezhesd ezt.
2015. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!