Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok pasik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok pasik, ha a karjaitok kozt a csokotokba. Olelesetekbe beleremeg a notok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
édes.
2015. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én úgy nem szeretem, mert szinte mind megemlítette "Te remegsz." :D Ahhah ja igen fázok... :)

Legalább ne tennék szóvá, így egy picit ciki, mert mi van, ha negatívan lepődik meg rajta.

2015. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy biztos lement a vércukor szintje.
2015. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Csak nem epilepszias?
2015. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos annyira szarul csináltam, hogy már a gondolatától is irtózik, retteg, és ha meg is történik, azonnal sokkot kap...


21/F

2015. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fázik.
2015. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem jó érzés,mert tudja az illető(fiú) vagy érzi hogy vmi bizsergés lehet a lányba ami érzelmet fejezki és ez jól esik mert tudod hogy valamit jól csinálsz ami neki bejön akkor épp abban a pillanatban vagy bárhol... :D bocsi az értetlenségért 20/f
2015. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon lesz*rom
2015. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Jót érzünk.

Vagy azt,h baromira fázik.

25/F

2015. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!