Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek tetszik ez a testalkat? Képek

Figyelt kérdés

23 srác vagyok és szeretnék valamennyire megfelelni a mai lányok, nők igényeinek (és persze a saját igényeimnek is) kinézet szempontjából. Az a kérdésem, hogy ez a testalkat vonzó? Vagy van még mit rajta alakítani. Nem akarok kigyúrt lenni de valami alap izomtömeg, forma mindenképpen kell. 4 képet tettem fel, kül. nézőpontokból, nem pedig divatmajomkodás okán.

Köszi!


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. jan. 17. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy keveset ha fogynál zsírból teljesen jó lenne. De így se rossz amúgy. :)
2015. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha 10 kg-ot lefogynal, jol neznel ki. N
2015. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10 kg-ot? :) Ok. :D
2015. jan. 17. 16:36
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

sztem egy darabig még menjen a tömegelés és csak aztán szálkásíts. kíváncsi lennék, hogy az emberek nagy része miért fél a "kigyúrtságtól"? nem olyan fából faragták, mint aki álmodban megtámad, mikor nem tudsz védekezni és hoppá, állat lettél.... baromira meg kell dolgozni az esztétikus alkatért és naturálon (vagyis szteroid nélkül) az emberek ritkán lesznek "túl izmosak" (mondjuk soha).


egyébként jó a testalkatod, látszik, hogy edzel, csak így tovább :) pl én mikor összejöttem a párommal meg nem volt annyira izmos mint most, de már akkor beleszerettem, szóval nem ez a mérvadó, a lényeg, hogy sportolj, mert az kell az egészséghez.

20/L

2015. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Aranyos. Bár nekem nem jössz be, ettől függetlenül szerintem teljesen okés vagy. 30/nő
2015. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10 kg az sok! Annyit ne hogy akarj fogyni!!!!

Vegyél HMB-t és úgy adj le 5 kg-t. Ha (szinte) csak zsír megy le akkor kockás hasad lesz, illetve kezdenek majd látszani.

2015. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. figylej, én nem mondom, hogy nincs rajtad 10 kiló "leadható" zsír meg víz, de ne erre menj rá, hogy most mindenáron -10kg legyen. inkább azt nézd, hogy izmos legyél, és ha már bőven van miből, akkor kezdj szálkásítani, de azt se feltétlenül kilóra. inkább a tükör monjda meg :)
2015. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én lány létemre izmosabb vagyok bibibiii :P
2015. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!