Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hiányzott eddig az életembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hiányzott eddig az életemből!? Ti hogyan próbálnátok elmagyarázni ezt a kevésbé nyitott embereknek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, úgymond a társadalmi elvárásoknak megfelelően éltem eddig..tehát jó kislány voltam, de mindig is bennem volt a bulikba a 'vadállat'..inkább vadmacska. Mostmár ott tartok, hogy konkrétan vonz a sztriptíztánc megtanulása..totál kihozza a bennem lévő nőt, de egyik barátom előtt sem merem ezeket felvállalni, mert attól félek hogy erkölcstelennek fognak tartani amiért szeretem rázni magam.Ettől jobban érzem magam, de hogyan magyarázzam meg hogy inkább magam miatt mint a férfiak miatt szeretném, talán még ti sem hiszitek el.
2015. jan. 17. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes emberekkel lehetsz körülvéve, ha ezt nem értik meg. :/
2015. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Legyél önmagad, csináld amit szeretsz. Aki elfogad az melletted marad, aki nem azért meg nem is kár.
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök érthető. Én nemrég csináltattam magamról egy profi fotósorozatot, voltak benne "vadabb" képek, és mindenki azt kérdezgette, hogy "kinek a kedvéért?"....

Hát MAGAMÉRT. :) Viszont javaslom, ne foglalkozz vele, mert akik nem feltételezik, hogy bármit is a magad örömére csinálsz, azoknak inkább önmagukkal van bajuk, és magukból indulnak ki...

2015. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen..sajnos ilyen téren nagyon konzervatívak..de nem tudom kizárni az életemből őket, mert együtt dolgozunk e mellett barátok is vagyunk! Szóval az életem szerves részei..és bár nem akadnának ki, de szerintem találkoztatok már Ti is azzal a bizonyos furcsa tekintettel, amitől tökre nyomottnak érzitek magatokat ..na biztos vagyok benne, hogy ez lenne a reakció
2015. jan. 17. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, találkoztam ezzel a tekintettel és megtanultam ignorálni. :) Nem mások értékrendje szerint szeretnék élni! :)
2015. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egyet tanácsolhatok. A kevésbé nyitott embereknek ne erőltesd ennek elmagyarázást, mert őszintén úgyse értenék meg, ill. fogadnák el, attól függetlenül hogy lehet hogy úgy tesznek mintha mégis. Nyilván ismerni kell őket valamennyire hogy tudd, kinek érdemes ezt elmondanod és kinek nem. Nálam is sok év tapasztalat kellett ahhoz, hogy rájöjjek, az emberek túlnyomó többsége nem meggyőzhető, ezért fölösleges leállni velük, illetve még a kapcsolatotok is megromolhat..
2015. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem próbálnám meg elmagyarázni. Nekem is vannak nem elfogadott dolgaim, amikkel nem ártok senkinek (sőt :D), de az emberek többsége nem képes felfogni. Hát nem is kell, mert nem tudnak róla.
2015. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom..én is így gondolom,de ez meg akkor olyan hogy nem élem ki a saját vágyaim miattuk..értitek? nem tudok közép utat kitalálni..titokban járjak el táncolni..az is olyan fura..
2015. jan. 17. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem menj el mindenképp sztriptíztáncot tanulni, érezhető az írásodból hogy nagyon szeretnéd megtenni:) Budapesten élsz vagy kisebb városban? Bp-en ki sem derül, ha nem akarod. Vagy már el is kezdted időközben? :)

2015. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!