Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életed legnagyobb szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed legnagyobb szerelme mivel érte el azt, hogy beleszeress? Mi fogott meg benne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Megmutatta a farkát. ;)
2015. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem volt a legrosszabb időmben. Úgy gondolom ez bőven elég.
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Törődött velem, meghallgatott, eljátszotta hogy szeret majd kihasznált érzelmileg.
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Illat.
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Felhívtam telón...
2015. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem ő érte el, nem tett semmit, én voltam az, aki megláttam és megszerettem. hogy mivel? nem tudom, az első pillanatban, amikor a szemébe néztem, és megláttam a mosolyát, éreztem, hogy "ő az". utána persze megismertem rendesen, beszélgettünk rengeteget, és minden tulajdonsága (külső-belső) olyan volt, amit mindig is kerestem a másik nemben. ennyi, bocsi, ha túl nyálasra sikeredett :D
2015. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Mivel meg nincs es nem is volt igy semmivel..


Pontozzatok le batran, neha sokat panaszkodok es a multkor is jartam igy szoval csak nyugodtan..

2015. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A mogyoróbarna szemének a fénye, arcának folytonos csillogása (még akkor is, ha ideges), a nyíltságával (nem az a k*rvás nyíltság, hanem az a szolid, beszélgetős nyíltság), a stílusa, türelme, kedvessége és az, hogy nagyjából ugyanazokat szereti, amiket én. De persze, ha valamiben különbözünk, akkor nem azt mondja, hogy ez probléma. Inkább felfedezzük egymás érdeklődési körét, egymás tulajdonságait. Meg megvan benne az a cukiság, ami már az elején megfogott. Ráadásul nagyon egyedi is. És régimódi is. Azt hiszem nagyjából ennyi. 19/F
2015. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ő maga az egész lénye, felfogása, meg sok mindent megéltünk már meg, nagyon szeretem, tisztelem, és ez viszont is így van.
2015. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak ránéztem és egyből beleszerettem.

24f

2015. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!