Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján pontozzátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján pontozzátok az embereket 1-től 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Avagy mi a szép nő definíciója a számotokra?


(Nincs hányingeretek saját magatoktól, mikor egy csaj képet linkel magáról, és ti szorgosan pontozzátok, aztán máshol pedig a belsőértékek, mer' a belső értékek?)



2015. jan. 18. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki a külsejét pontoztatja, akkor lepontozom neki.

De ha valakivel kapcsolatot akarok, annak nem a pontjaival jövök össze.


Mi nem érthető, drága Kérdező?

2015. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez a fogalom hogy szép relatív ezt gondolom te is tudod :D, minden egyes egyénnek mást jelent ez a kifejezés. Mindenki máshogy látja, emberből vagyunk és különbözően látunk/észlelünk-/PONTOZUNK :)
2015. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Ki mondta hogy a külső nem fontos??

Az is fontos, csak a belső fontosabb.

De ettől még miért ne pontoznánk másokat? Ráadásul ők kérik, mi meg elmondjuk hogy tudják magukról hogy milyen kategória. Én anélkül is tudom hogy csúnya vagyok :D

2015. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Lefuttatom a 4 éve írt programozás házim és az dob nekem egy számot 1-10 ig.
2015. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki explicite azt kéri, hogy a kinézetét pontozzuk, akkor mégis milyen megfontolások alapján kellene az - amúgy tökéletesen ismeretlen - belső tulajdonságait figyelembe venni? Moral inconsisteny helyett: logicaly inconsistency.
2015. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Te jobb ember vagy mindannyiunknál. Egy földre szállt szent.

Köszönjük, hogy tanítasz minket, példát mutatsz.

Hányok.

2015. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1. de mi alapján pontozol?


2. azt kérdeztem számotokra mi a szép nő definícója?!

2015. jan. 18. 23:33
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Már bocs, de miért ne lehetne lepontozni, ha ezt kéri? Ettől még nem skatulyázom be, csak egy privát vélményt adok rá. Szerinted az internet mögül, személyes tali nélkül megtudod ismerni a lelkét? Mert akkor adok neked egy Nobel díjat. Kicsit erős a nyelved komám, vegyél vissza! :D
2015. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát attól függ... iphone,bmw,műmell +9 pont! :D
2015. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Szerinted? Ránézek a képre, megnézem hogy mennyire tetszik, ez alapján adok egy pontot.


Most egyébként kbszott okosnak érzem magam, azt hittem hogy ez nem atomfizika, de nézzenek oda...

2015. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!