Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok, ha a fiúk bemennének a női wc-be, öltözőbe?

Figyelt kérdés

#kizavarnám #hagynám
2015. jan. 19. 06:30
 1/6 A kérdező kommentje:
ÉN FIÚ VAGYOK,NÁLUNK A LÁNYOK IS BEJÖTTEK A FIÚ ÖLTÖZŐ-BE ÉS A FIÚK IS BEMENTEK A LÁNYOKÉBA
2015. jan. 19. 06:46
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
56%
s miért kiabálsz?
2015. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félsz valamitől, Kiscsillag?
2015. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó gyere!látom nagyon szeretnél! :D


Én már nem vagyok sulis,de a volt iskolám címét megadhatom! 70-30% a nemek aránya a lányok javára! :D


20/L

2015. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor bolondballagás volt lanynak öltöztem és pár lánnyal bementem a női wcbe még kicsengetés előtt, volt akinek fel se tűnt, hogy ott vagyok, volt aki azonnal kiszúrt, de egy közös volt, mindenki jót nevetett :S
2015. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 ös vagyok

* :D

Akkor 19 éves voltam, most 20 :D

2015. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!