Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet, ha egy jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, ha egy jo csajnak nincs es szerintem nem is volt meg komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
SOha nem lattam meg, hogy mas pasikkal smarolt, azt lattam, hogy neha 1-1 fiuval buli alkalmaval elmennek kettesben beszelgetni, de eskuvokre se megy parban, mindig egyedul megy, viszont a pasik buknak ra.
2015. jan. 19. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl magasra tette a mércét a kis butus :D így nem fog egyhamar fas*zt kapni!
2015. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ hogy a felenkebb sracok meg se merik kozeliteni a jo csajokat.
2015. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szépsége pont elriasztja a normális fiúkat.

Én legalábbis úgy vettem észre, hogy általában a nagyképűbb, bunkóbb fiúk mernek bárkihez odamenni. De ha ő nem ilyen stílus és normális fiút szeretne, akkor nehezebb.

Az is számít, hogy hány éves.

Lehet, hogy még a tanulásra koncentrál, nem akar fiúzni.

De véletlenek egész sora is lehet, hogy neki éppen miért nincs párja.

2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 eves, szoval azert mar nem olyan fiatal. A vele egykoru csajok pedig mind komoly kapcsolatban vannak, vagy pedig mar hazasok.
2015. jan. 19. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Na azért 22 évesen még bőven van ideje.

Az ismeretségi körömben senki sem volt házas ilyen fiatalon és általában 20-25 között találták meg az első komoly kapcsolatukat, ami nem biztos, hogy a végleges is lett.

Szóval nem maradt még le semmiről sem :)

Egyébként miért érdekel? Tetszik? Akkor próbálkozz nála és kiderül, hogy miért nem akar kapcsolatot, ha valóban nem akar.

2015. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22 évesen nem olyan fiatal? :D Előtte az élet.


23 éves vagyok, nekem ugyan voltak kapcsolataim, de most már egy ideje nincs. Pedig szép, csinos, kisportolt, intelligens nő vagyok. Egyszerűen azért nincs, mert jelenleg nem érzek kedvet hozzá. Másra van most igényem, építgetem a karrierem, most fogok feljebb lépni, ehhez bizony sokat kell tanulni. Egy ideje hobbim lett az utazgatás, egyedül pedig szívesebben megyek. A boldogság egyébként sem attól függ, hogy van-e valakid vagy sincs, azt magadban kell megteremteni, egyedül. Lehet ő is így van ezzel, egyszerűen nincs igénye jelenleg kapcsolatra. Majd ha lesz, hidd el keres. :) Idővel én is fogod, de most még nem érzem szükségét.

2015. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!