Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenki gyönyörű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki gyönyörű és rohadtul szexi?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Azt látom, hogy olyan csajokat ítélnek itt a gyakorin rondának, akik valójában nagyon szépek.

Kicsit teltebb lányra- abszolút nem kövér, csak nőiesen formás- azt mondják, dagadt.

Van egy kis hibája, máris a "csúnya" jelzővel illetik.

Nálam szebb lányokra is írtak ilyeneket, bár nem tartom magam csúnyának. Ha az ilyen jó nőkbe is belekötnek, akkor én jobb, ha zsákot húzok magamra.

Érdekelne, hogy az emberek ennyire szépek? Vagy annak tartják magukat?

Mi ez, hogy egy gyönyörű lányra azt írják: "Le se sz*phatna"?

Meg fordított esetben is: egy fiút alapból elutasítunk, mert egy kis heg van az arcán, vagy túl vékony/ izmos/ kövér?

Mindenki tökéletes?



2015. jan. 19. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és csak a mesterszakács tudja megállapítani, hogy szar az ebéd... Jó logika, gratulálok.
2015. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon félreérted a dolgokat.

Nem szabad az agyi hulladékok szavára hallgatni.

Az emberek több mint 90%-a agyhalott. Lehet pont azok szavait kaptad el.

Am kiváncsi vagyok hogyan nézel ki, küldenél egy képet?

Am én mindig elvonatkoztatva magamtól kritizálom mit látok. Ha jó, akkor azt írom( véleményezve), ha nem, nem.

18F

2015. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt névtelenül lehet másokat rugdosni, addig sem érzik magukat ocsmánynak ezek a trollok.
2015. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogyis, csak a sok foreveralone bukott szűzkocka így tudja kiélni magát, hogy szép lányokat oltogat. Persze ez ugyan úgy igaz a nőkre is. Tisztelet a kivételnek! De amúgy az általad említett lányok többsége tökéletesen tudatában van annak hogy igenis jól néz ki. Csak élvezi hogy itt fényezik. Az meg szánalmas inkább...

25/F

2015. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik hogy ha másokat lekicsinyítenek akkor azzal magukat felsőbb rangúnak gondolják,és igen,sok szép lányt kövéreztek le,mer volt rajta 3 kg+
2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:

Itt a többség kicsit sértve érzi magát és ezért mindenkit lehúznak.

Vagy ha saját képnek írják,akkor meg van,hogy pont az ellenkezője.

2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy szép és csúnya. Olyan van, hogy nekem tetszik, neki nem, stb.. Egyéni ízlés.

Én pl. elég ronda vagyok, pont heggel az arcomon, mégis tudtam mindig nőt szerezni. Nem ezen múlik a dolog.


Senki sem tökéletes.

2015. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csajra jön mindenféle vélemény.
2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ismételten egy hülyeség, amit beszélsz. Én azt tapasztalom, hogy az esetek 95%-ában tetszik az embereknek itt BÁRMILYEN csaj. Az, hogy valaki ide jön magát fényezni, na az egy undorító dolog. Ott szokták nyomatni az ilyeneket, köztük én is. Csak én szépen kifejtősen elmondom, hogy mégis miért szánalmas az, amit csinál.
2015. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!