Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok és a mellkasom el van deformálódva gyerekkorom óta előre áll kihegyesedve. Az évek folyamán csökkent de még nagyon látható. Az a baj, hogy helyes srác vagyok (nem egoizmusból) és volt már sok barátnőm. De amikor szex-re került volna a sor én megijedtem felvállalni a testem, nagyon rossz érzés, csúfoltak is miatta. Nem merek szinte strandra se menni mert mindenki nézi. Edzés sem segített, mert 1,5 évig edzettem és a barátaim tiszta izmosak lettek én meg maradtam ugyanolyan. Az izomzatom ezek szerint nem fejlődőképesek

2015. jan. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet műteni, de nem biztos, hogy érdemes, linkelnél képet hasonló mértékűről? Egyébként pectus carinatum a betegség neve.
2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha rádfeküdnek szexnél az fáj? Mert ha nem akkor engem nem zavarna. És szerintem ha valaki ezt nem tudja elfogadni akkor vele van a baj és nem veled:)

17 l

2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnélek, nem érdekelne. Ne félj!

17/L

2015. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj ez a betegség, puszta kinézeti szerepet tölt be egyébként kép: [link]

talán az enyém nagyon picit nagyobb

2015. jan. 19. 19:39
 5/9 A kérdező kommentje:
a bordám nem áll ki úgy :'D
2015. jan. 19. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, szerintem nem vészes. Oké meglepődnék ha meglátnám, megkérdezném, hogy mi ez, de ennyi. Nem zavarna, és nem nevetném ki.
2015. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem se gáz. Nem tehetsz róla, hogy ilyen vagy. :) Engem ez egyáltalán nem zavarna. :) Akik csúfoltak azoknak meg nincs ki a négy kereke. Mindig azokat csúfolják akik egy picit is mások mint ők. Ne foglalkozz velük! :)
2015. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezért nem járni strandra, meg szorongani...


a magyar ember persze mindenkit kitárgyal a strandon, ráadásul a legnagyobb szájjal mindig a sörhájas merci-medálos pacalcsávók meg az úszógumis-műmelles feleségük, hogy ez hogy néz ki, meg az hogy néz ki - nem kell velük foglalkozni. én mondjuk ezért járok normális helyekre,a hol mindenki elfogad mindenkit, és mindenki egyenlő, mert senki sem csal, meg tuningol: meztelenstrandokra

2015. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan vállald fel, semmi baj nincs ezzel :) L/15
2015. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!