Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet teljes értékű életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet teljes értékű életet élni szüzen? Vagy nem teljesen normális?

Figyelt kérdés

Úgy értem van az illetőnek rendes iskolai végzettsége, munkája, érdeklődési köre, barátai, csak egyszerűen mondjuk 32 évesen is szűz.

Az ilyen emberről lelketek mélyén mit gondolnátok? Kevesebb lesz az élete valamivel (mondjuk gyereket fogadna örökbe, nem létesítene fizikai kapcsolatot)? Esetleg nem normális??



2015. jan. 19. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát papíron a katolikus papok ilyenek, nem?
2015. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A papok és az apácák is így csinálják.
2015. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Élni lehet konzervkaján is... megeszed azt a minimumot és ennyi.


De mennyivel jobb mikor főzöl egy finom spagettit, kerti paradicsomból szószt készítesz hozzá, és finom darát húst pirítasz mellé... meg beleszórod a fűszereket... Isteni.


Párkapcsolat és szex nélkül olyan alapvető igényeket von el magától az illető, ami nem lét szükséglet ugyan, de egy boldog, kiegyensúlyozott élethez elengedhetetlen.

2015. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a vallasa nem kotelezi erre ( vagy a sajat akarmilyen nezetei), akkor nem ertem, miert nem csinalja? Kiprobalni mindent (szinte mindent) ki lehet/kell!
2015. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehetetlen :)

A kérdésem inkább az, hogy teljes-e ez az élet.

(Vagy ha ez a természetes szaporodási, szent folyamat, akkor a papoknak, apácáknak miért nem lehet nemi életük?)

2015. jan. 19. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknél szerintem van valamilyen lelki bibi, ami a párkapcsolatait elég hamar megmérgezi, ami egyáltalán nem nevezhető normálisnak, főleg hogy (az előttem szólókra visszautalva) minden 50 papból 1 pedofil.
2015. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A társadalom le nézi az ilyen embereket. Én rokonszenvet éreznék, mert én is az vagyok. De emellett tudok teljes életet élni.
2015. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet teljes eletet elni, es teljesen normalis is, eleg sokan elnek igy..egy ido utan meg mar fel sem adnak ezt az eletet. Nem vagyunk egyformak, van Aki gyereket nem vallal, stb.
2015. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként szerintem nem lehet örökbefogadni gyereket. Ha meg lesz párod akkor biztos nem szűzként éltek együtt.
2015. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy lehet-e,nekem nem megy még a boldogság így szüzen és magányosan...

De valószínűleg erre a sorsra jutok sajnos én is... :/

Az egyik válaszolónak írnék csak annyit,hogy én például szívesen kipróbálnám és szeretnék is akár párkapcsolatot és bármit ami ehhez tartozik,de esélyem sincsen a nőknél.

Vagyis nem kapok esélyt sem egytől sem,még egy randira sem.Pedig nem vagyok ronda,adok is magamra,tanult embernek tartom magam.

Szóval adott esetben hiába akar ilyesmit egy adott személy,ha senki más nem akarja őt,akkor bizony ez nem olyan egyszerű dolog ám...

23/F

2015. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!