Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-es skálán hánytól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán hánytól számít valaki jó csajnak/gyönyörűnek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-essel. 10 pontot én is nagyon ritkán adok (itt gyakorin szerintem még sosem adtam) és kizárólag akkor, ha tényleg minden nagyon passzol azon a lányon. :)


Példának okáért: Ha Pisti szereti a vörösöket, akkor lehet, hogy neki ez a lány 10/10, Józsinak viszont 9/10, mert ő a szőkékért van oda:

[link]


A 9/10-et még valahol befolyásolja egyfajta társadalmi elvárás, azonban 10/10 pontot csak akkor kap egy lány, ha (akár egy kép alapján is) megvan köztünk a kémia. A 10/10 sokkal személyesebb, mint egy 9/10. Ezért ilyen ritka :)


Nálam pl a 6-os már jól néz ki, 7-estől felfelé pedig már simán járnék egy lánnyal. Fontos megjegyezni, hogy egy mások szemében 7/10 is lehet a szemedben 10/10, ha éppen szerelmes vagy belé :)


20/f

2015. jan. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Találtam egy netes képet, ami szerintem nagyon jól megmutatja, hogy pl én kb hogyan pontozok :)


[link]

2015. jan. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De kár, hogy nem tudok angolul. :(
2015. jan. 22. 23:12
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ha az előző képen szereplő szöveget nem érted, akkor nagyjából lefordítom, ha már belinkeltem :)


1: Szörnyen ronda - Viccet félretéve az emberek egyetértenek abban, hogy ezekkel nem járnának. Bárki akinek durván deformálódott arca van (bőr/orr/szebek/fogak/stb.) egyesnek számít. Egyértelműen volt valami balesete, vagy születésétől fogva valamiféle rendellenessége van.


2: Nevetségesen csúnya - Olyan ronda, hogy csak nevetni tudsz a szerencsétlenen. Ebbe a kategóriába esnek azon nők, akiknek több eltúlzott archibájuk (orr, stb.) van, emellett csúnya vonásaik is. Klinikailag a nagyon elhízott nők csúnya arccal is kettesnek számítanak.


3: Szerencsétlenül csúnya - Sajnálat tölt el, mikor ezekre az emberekre nézel. Ebbe a kategóriába esnek azok a nők, akiknek több valamennyire elnagyolt arcvonásuk van, de nincs olyan, ami már-már nevetségessé tenné. A nagyon elhízott nők automatikusan ebbe a kategóriába esnek.


4: Nem szép - Szinte mindenki egyetért azzal, hogy ezek a lányok nem szépek. Kicsit gyagyásnak tűnnek. 1-2 eltúlzott/elnagyolt arcvonással rendelkeznek. Nem a legcsúnyábbak akikkel valaha találkozol, de könnyen lehet hogy a legcsúnyábbak akikkel napi szinten találkozol, ismeretségi viszonyt tartasz fenn. A túlsúlyos nők ebbe a kategóriába esnek.


5: Átlagos - A legtöbb ember szerint nem csúnya, azonban nem tartják vonzónak sem. Több kicsit fura arcvonással rendelkezhet. Előfordul, hogy nem törődik a külsejével és a higiéniájával. Vagy nem érdekli a divat és a megnyerő külső elérése, vagy csak túl lusta hozzá. Nehezen teremt kapcsolatokat.


6: Valamennyire szép - Sok ember egyetért abban hogy szép, azonban nem tartják igazán vonzónak. Van legalább egy szép testrésze (fenék, mellek, lábak, stb.), esetlegesen egy-két picit fura arcvonása. Törődik a külsejével, habár lehet egy-két fura ruhája. Higiénia szempontjából oké.


7: Egyértelműen szép - A legtöbb ember egyetért abban, hogy szép, többen vonzónak is tartják. Va legalább egy szép és egy nagyon szép testrésze, max 1 db kicsit fura arcvonása. Jól öltözködik. Nem biztos hogy tökéletes a fogazata, de nem szuvasok a fogai. Jó higiénia.


8: Gyönyörű - Mindenki egyetért abban hogy szép, sokan vonzónak tartják. Csak akkor találhatsz az arcán fura arcvonást vagy hibákat, ha tényleg keresed. Legalább három szép testrésze, vagy kettő nagyon vonzó testrésze van, s minden más szép. Szép fogak, tökéletes higiénia.


9: Elképesztően gyönyörű - Az emberek egyetértenek abban, hogy nagyon vonzó. Nincs semmilyen archibája, inkább csak olyan arcvonásai, melyek különlegessé teszik. Elég szimmetrikus arca van. Kettő vagy több gyönyörű testrész, minden más is nagyon szép. Tökéletes fogak és higiénia.


10: Nincsenek igazi, mindenki számára tízes nők. A tízesek valójában azon kilencesek közül kerülnek ki, akik valakinek az esetei. Egyébként már egy kilences lány is tökéletesnek mondható.


Példa: Ha odavagy a szőke kék szemű lányokért, akkor egy szőke kék szemű kilences lány számodra tízes. Ha az ázsiai lányok az eseteid, akkor egy kilences japán lány számodra tízes.


Nos, nem 100%-osan szóról szóra fordítottam, de kb. ennyi a lényege. :)

2015. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Uuuuuu, utolsó, köszönöm!!!! De kár, hogy csak 1 zöldet adhatok!!!!
2015. jan. 22. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!