Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bő huszonéves lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő huszonéves lányok, ti találkoznátok így egy volt évfolyamtárssal?

Figyelt kérdés
Egyetemen együtt tanultunk, nem voltunk rosszban, de közel sem álltunk egymáshoz, néha elhülyéskedtünk, felszínesen beszélgettünk, de semmi több. Pedig tetszett a lány, és kis csendesnek tűnt, csak félénk voltam, és esélytelennek éreztem magam, plusz nem is tudtam, hogy van-e valakije, így hagytam. Végzés után eltelt vagy 2 év, akkor még egzisztált az iwiw, felvettem őt is ismerősnek, de ennyi volt, nem beszéltünk, semmi. Mostanában megint többször eszembe jutott, és lenne dolgom ott, ahol ő lakik, gondoltam, felvenném fb-ra, és írnék neki, hogy elhívom valahová, csak ez most olyan hülyén jönne ki, hogy felbukkanok a semmiből, nem tudok semmilyen indokot, hogy mivel keressem fel, pedig próbálkoznék nála, ha még nincs barátja. Nem lakik egyébként messze, olyan 60-70 km, szóval nem vészes. Lányok, ti találkoznátok így egy volt ismerőssel, illetve első alkalommal milyen indokkal vegye fel veletek a kapcsolatot a srác? Köszi a válaszokat.

2015. jan. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem igen

semmi kivetnivalót nem találok a dologban 24L

2015. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, és akkor első alkalommal rögtön zengjem be, hogy "helló, dolgom van ott, és szeretnék veled találkozni", vagy hogyan legyen?
2015. jan. 20. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is találkoznék. Akivel jóban vagyok/ voltam szívesen összefutok vele bármikor. Amúgy a helyedben úgy csinálnám, hogy először fb-on írnék neki, hogy szia, milyen rég beszéltünk stb... aztán kis csevegés után megkérdezném, hogy nem akar-e összefutni, mert éppen arra van dolgom...
2015. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Kösz, hát annyira közel tényleg nem álltunk egymáshoz, szóval nem tudom, hogy ez annak minősül-e, hogy "jóban voltunk". Meg most kicsit hülyén érzem magam, hogy eddig gyakorlatilag semmi, most meg írok neki, meg hogy miért érdekel ennyire. Plusz nem tudom, hogyan mondhatnám el neki, hogy akkor is tetszett, és hogy most esetleg lehetne-e több.
2015. jan. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!