Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3x találkoztam és első benyomásra nagyképűnek tűnt mert mindig magáról beszélt hogy milyen vagány stb. és amikor rámírt akkor sose írtam vissza mert megbántani nem akartam hogy ne folytassuk. Viszont ez már pár hónapja volt és mostanában rengeteget álmodok vele és tegnap rám is írt. Olyanokat ír hogy imád meg hasonlók. Na de most akkor mi van? Nem tudom mit érzek. Néha hiányzik de veszettül néha meg a pokolra kívánom. Tisztára be vagyok kattanva:D pedig azthiszem.... szeretem őt:)...

2015. jan. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd őt a fenébe! Itt vagyok neked én. ;) 25F
2015. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehezen fogadja el, hogy te nem dőltél be neki, és estél egyből az ágyába, és ezért hajt, mert nehogymár ne tudjon megkapni valakit...


Te pedig kicsit naív vagy, vagy nagyon vágysz a szeretetre, és ezért kezd elhomályosulni a látásod.

2015. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod hogy csak megakar fektetni?:s
2015. jan. 20. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a pár találkozás után, főleg hónapokkal utána, ez az így szeretlek-úgy imádlak duma kicsit gyanús. Persze lehet tévedek, te ismered, de azért legyél vele óvatos, és ne hidd el minden szavát. Ha találkoztok akkor meg sztem le is lehet szűrni a viselkedeséből h mit akar, mit érez valójában. De én ezt így nem tudnám elhinni.

30n

2015. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Igen, Amennyit itt megtudtam erről a fiúról valószínűleg csak arra kellesz neki.

Az ilyen "nagy dumások" akik szeretik magukat fényezni csak arra hajtanak, hogy mihamarabb megfektessék a kiszemeltet. Később meg azért írogatott, mert egyszerűen nem tudta hova tenni, hogy nem mutattál felé érdeklődést. Hagyd lógva. Majd ki fog fordulni önmagából és megmutatkozik az igazi énje.

Üdv, Jani :)

2015. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legelső találkozásnál amúgy is bunkó volt meg leszart konkrétan.. utána meg mondta hogy fogjam meg a kezét meg ölelést kért. Azért kicsit érdekes a srác:)..
2015. jan. 20. 23:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!