Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem amikor lánnyal beszélek?

Figyelt kérdés
Amikor haverokkal vagyok tök normálisan eltudok beszélgetni,jó azért kicsit csendes,kicsit félénk vagyok.Nem vagyok az a bőbeszédű típus.Ha lánnyal beszélek akkor valami oknál fogva teljesen kikapcsol az agyam.Beszélnék én,csak valami mindig visszatart,nem bízok magamba attól félek hogy valamit rosszul mondok vagy hibázok.Hogy tudnék ezen javítani?

2015. jan. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, csak fiúknál.
2015. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked a vizsgák is nehezen mennek mi? :D Szerintem gyakorolj :D nekem sem ment mindig ^^ aztán egyre többet beszélgettem és végül eljutottam oda hogy leszarom ha valamit rosszul is mondok :D de aztis legalább lazán probálom :D nem ott feszengek mint valami depis ^^
2015. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert még fiatal és szűz vagy, az a "gond"
2015. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 , kérdező, áldásom rátok!
2015. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert annyira félsz a csajoktól, mintha félni kéne tőlük, én is ilyen voltam, bár sztem nagyon nem lehetett észrevenni, jól palástoltam hülyeségekkel :) csak pár éve van az kb., h már nem érzek semmi ilyet én se szerencsére, amúgy ezt úgy hívják talán, h zavarba jössz egy csajtól. :) ezt nem tudom, h hogy győztem le, de rohadt jó sztem, h sikerült.


amúgy meg mi az, h vmit rosszul mondasz, vagy hibázol? nagyon nem jó ez a felfogás, gondold úgy inkább, h mi van akkor, ha egyik csajnál beégtél, van még egy rakat másik, aki ezt nem tudja rólad. :) lehet, h pszichológus is tudna vmit segíteni, de ezt én már végső lépésként lépném meg sztem.

2015. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!