Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindenki megjegyzi rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki megjegyzi rólam, hogy vékony vagyok, akkor lenéznek igazából? Úgymond rossz szemmel nézik? 19/L

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet, és megmondom!
2015. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The Guard ***** válasza:
Nem, akkor ez azt jelenti h vékony vagy...
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem,csak eddig olyanokkal találkoztál, akik nem szeretik a vékony nőket
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed bóknak ezt?
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom, hogy az-e, vagy inkább emiatt egyes dolgok megtételére (pl. fizikai munka) képtelennek tartanak-e és azért mondják.
2015. jan. 21. 20:17
 6/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nekem is mindig mondogatják, hogy mennyire vékony vagyok, miért nem eszem többet stb. De már annyira hozzászoktam, hogy nem is veszem magamra. Belőlem se nézik ki sosem, hogy képes vagyok megerőltetőbb fizikai munkára, aztán mikor elmondom nekik vagy a saját szemükkel látják, hogy miket tudok megemelni, meg cipelni egyedül, akkor csak úgy lesnek. :D
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tekintetbe véve, hogy a társadalmi szépség sztenderd a vékonyság, ráadásul nyomatják a fogyasztó tablettákat, diétás cuccokat, sport szereket... nem mondanám, hogy lenéznek. Maximum irigyelnek, de ez a legrosszabb lehetőség. Te, ma, a "Szépet" definiálod. Ma a vékonyság a menő, ilyen akar lenni a legtöbb nő és férfi.

Ez kiváltság, aranyom. Mondanám, hogy pofád lapos, de az túl bunkó és valahol megértem, hogy nem lehet valami kellemes folyton ezt (vagy a durvább szinonimáit: deszka, lapos, gebe) hallgatni. De azért Annyira nem sajnállak.

2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatni akartam magamat, csak valahogy mindig azt vettem észre, hogy ezt inkább lenézően, rosszallóan mondják, holott nem agyok anorexiás és sosem fogyóztam, csak ilyen az alkatom.
2015. jan. 21. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy, az anorexia egy betegség, a csontsoványság az csak egy mellékhatása.

Kettő, nem az embert szeretik benned, leragadnak a külsőségeknél. Szeretnék, ha "egy lennél közülük". Azt ajánlom, kerüld azokat az embereket az életedben, akik mérgezőek rád nézve.

2015. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kerüljek el minden embert? Mert minden 2. megjegyzi. És nem vagyok csontsovány sem, meg semmi, csak vékony.
2015. jan. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!