Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tini lanyok miert ilyenek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tini lanyok miert ilyenek?!

Figyelt kérdés
Szeretnek mar egy komoly kapcsolatot egy olyan lanyt akit igazan tudok szeretni es o is ugyan ugy szeretne mint engem es nem b...na felre mindenkivel mint a mai tinik tobbsege...ennyire nagy keres ez? :/ 16/F

2015. jan. 21. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Es hogy ne csak a kulsot nezzr... Igen ez sajnos mar nagy keres tuudom mit erzel
2015. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy kérés? Nem, de attól, hogy elsírod a neten, még nem fog valóra válni.
2015. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem a kulso nem erdekel en se vagyok valami fo nyeremény...de som csaj azt mondja h nem erdekli ot a kulso a nagy lof...szt mindenki szinte messziről kerul :|
2015. jan. 21. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert a punci nagy Úr
2015. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj le ocskos nekem sincs valami jokedvem elhiheted
2015. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Oké, ezzel a svunggal jelentem a kérdést. Állat.
2015. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg huzz mas hova trollkodni nem vagyok rad kivancsi.
2015. jan. 21. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
szegeny pici kerdeo nem kap puncit bruhuhu :( nem a lanyokkal van feltetlen gond, te is rohadsz belulrol rendesen.
2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Unpredictable ***** válasza:
Igazad van, közel sem vagy egy főnyeremény...
2015. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már úgy nem azért de a fiúknak is számít a külső ugyanúgy ahogy a lányoknál is ez mindenkinél ilyen" külső megfog belső megtart" dolog szerintem és ez természetes szerintem hisz mindenkinek más az ízlése,a másik pedig az hogy lehet hogy vannak ilyenek de nem kell általánosítani én se vagyok ilyen és a barátnőim sem ilyenek szóval azért cannak normális lányok is talán rossz felé keresgélsz:)
2015. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!