Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem "hipster",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem "hipster", akkor már nem jó?

Figyelt kérdés
Tudjátok, kikre gondolok..majdnem minden 20 körüli lány manapság kb blogot vezet, instagramon pózol, törpe sapkát hord télen-nyáron és bakancsban jár, ja és persze modellkedik. Aki klasszikus és nem is foglalkozik ilyesmikkel, az manapság nem menő? Tehát nőiesene öltözködik inkább, nem követi az ilyen divatdolgokat.
2015. jan. 22. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
na pont olyat keresek aki nem ilyen, mert én se vagyok ilyen pózer... én ezt tartom normálisnak, más szerint meg ez a helytelen... embere válogatja... de a lényeg hogy szerintem nagyon nagy előny is :)
2015. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a jo aki nem koveti birka modjara a trendet :)
2015. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, add önmagad, akinek nem tetszik, bekaphatja :) biztos akad 100+ olyan pasi, akinek ilyen lány kell!
2015. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
96%

Valamint a fotókon tág szemekkel és brutál szemöldökkel csücsörítenek,de fekete fehéren természetesen.

De,attól még jó.

2015. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a khurvákat preferálom.
2015. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hadd pózoljanak. Engem hidegen hagynak.


Félelmetes egyébként, hogy csak 6 évvel vagyok nálatok idősebb, mégis úgy érzem, hogy kezd nőni a digitális szakadék köztünk. Instagram? Hipster? áhh... Újabb 6 év és fingom nem lesz róla, hogy mit beszélnek majd az akkori fiatalok.

2015. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki a fhaszomat érdekel mi menö.....

Ezek undorító cselekvények. Ha bármelyt is cisnál egy csaj nálam esélye nincs.

2015. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hipszterség valójában pont ezt a ,,klasszikust" jelenti, ötvözve a nagyon modernnel.

Valójában nevetségesek

2015. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a csinos jó testű szép lányokat szeretem akik dögösek. teljesen mindegy, hogy hipster vagy sem...
2015. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar hogy ez a menő, mert pont nem az ilyen lányok tetszenek, és a menő csajokat a legnehezebb fölszedni.
2015. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!