Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Para lenne az ha tegyük fel egy lány aki tetszik, mit tom én, az ablaka alatt hagynék ilyen kisebb ajándékokat vagy kis üziket, mint hódolója. Romantikus, édes, cuki vagy halálgáz és para?

hogy reagálnál egy ilyen helyzetre, ha az ablakodban/nál/alatt találnál ilyen üziket/ajándékokat?? Komoly válaszokat kérnék



2015. jan. 22. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként jobban örülnék ha a szemembe nézve a kezembe adnád.


23N

2015. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevetséges, kinőttem már belőle. Ha esetleg 14-05 éves vagy, akkor elmegy. 24L
2015. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem romantikus. :)) 19/L
2015. jan. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LePeDő ***** válasza:
Szerintem is romantikus, persze csak egy ideig, aztán meg bátran odaállhatsz te magad az ablak alá egy csokor rózsával :)
2015. jan. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon gáz.. kivéve ha a csajod Julie Roberts, vagy Te nem vagy Don Huan nyálas mai változata. De most komolyba, akár zaklatásnak is felfoghatják :D Egyik haveromnak ilyen ötletei voltak amikor hódolt egy csajnak.. hát nem járt sikerrel.
2015. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekes. Amugy erdekes lenne, ha az ablakom ala csempeszned, mivel nekunk kerites van a haz elott, bejonni meg nem lehet csak ugy, hogy ne tudjunk rola. Szoval szerintem ha oda is lokten, honapokig eszre se vennem :))

22L

2015. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem romantikus, nekem tetszene^^
2015. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

érdekes felállás és elég megosztó, szóval lány függő. ÉS esetleg hogy deríthetném ki, hogy ő melyik kategória??

hatos Kihívás elfogadva ;)

2015. jan. 22. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Romantikusnak romantikus, de csak akkor szoktak ilyesmit csinálni, ha már nagyon jóban vannak, vagy ha valaki reménytelenül szerelmes. Ha még azt sem tudod, hogy reagálna a közeledésedre, akkor ne tedd, mert lehet, hogy kinevet.
2015. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!