Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg csak azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg csak azokat engedik be az intim szférájukba, akiket le is fektetnének?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a nők könnyebben érintik meg mások kezét, vállát, stb..., mint a férfiak (kivétel a nagyon közvetlen típusok), ők csak legtöbbször akkor kezdeményeznek testi kontaktust, ha mélyebbek az érzéseik. (persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kezdeményezni is akar kapcsolatot)
2015. jan. 22. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így vagyok vele.


40/F

2015. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

a húgom és a húgom barátnői is jöttek már az intim szférámba és nem zavart...és egyikkel sem feküdtem volna le!

akkor még barátnőm sem volt...

most, hogy van barátnőm ugyanúgy közel jöhetnek hozzám, de sem régen sem most nem szeretem ha megérintenek...még néha a barátnőmé is rosszul esik, mert eléggé csikis vagyok...

2015. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó a családtag más kategória, de nem is az volt a kérdés, hogy ő érint meg, hanem, hogy te kiket érintesz meg.
2015. jan. 22. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:

megérinteni?

igazából nem nagyon szeretek, de ha mégis akkor nem ettől függ, hanem, hogy milyen a kedvem és az adott személy kedve és illetve milyen a kapcsolat köztünk...

2015. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, kivétel persze a család, de amúgy így van nálam.

23F

2015. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Találkoztam már olyan férfival, aki előszeretettel érintette más vállát, derekát pl. és nem akart semmit, de nekem is hasonló a meglátásom, hogy kevesebben vannak.

Én nőként olyan típus vagyok, aki szóban nagyon nehezen fejezi ki magát, akár barátságról, akár szeretetről van szó, akár bármiről vagy együttérzésről. Volt olyan pasi, aki mondta készül a vizsgájára nagyon ideges, és a kezemmel végigsimítottam az arcán, hogy menni fog és nyugodjon meg, de csak ezért, és nem akartam tőle semmit. Tettekkel fejezem ki magam. És szerintem nem is vagyok ezzel egyedül.

2015. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ, nálam pl. ez nincs így.
2015. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a nők könnyebben érintik meg mások kezét"

HOZZÁM MÉG BOTTAL SEM...

2015. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!