Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire ciki ha 2012-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki ha 2012-ben lettem szerelemes és 2014-ben ért végett?

Figyelt kérdés

Viszonzatlanul szeretem 2012 májusától egy lányt, aki miatt tanultam dolgoztam sokat.


2012 szeptemberétől középiskolás lettem, sokat a tanultam a lány miatt, egyik iskola első lettem nevem van a suliban.


2014 áprilisában megtudtam miket csinál ez a lány sokat iszik, részegen sokszor csókolózik, nagyon fájt.


2014 Júliusában azt mondta nem akar velem járni kidobott egy néhány hete ismert srácért. Durván eltakarított.


2014 októberében már ég szakítottak újra hasonlóan megtörtént ez az előző dolog.



2014 december elfejtetem. Lezártam magamban.


2015. jan. 22. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit sem vagy megszállott, már bocs.


Ha igaz lenne az utolsó sor, akkor most nem lenne itt ez a kérdés. Mi is a kérdés? Hogy normális-e dátumozni két évet és úgy csinálni, mint ha történt volna bármi? Hagyd a francba és keress másik csajt! Ezt a sok zagyvaságot meg felejtsd el! A frászt fog érdekelni 10 év múlva, hogy 2014 áprilisában vagy májusában szórakozott veled egy hormonzavaros tinilány! Lapozz!

2015. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépt túl és keress egy normális csajt.
2015. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy ennyi időn át viszonzatlanul szerettem egy lányt, akiért sokat tanultam ,dolgoztam. Végül bulizós, belevalló vagány srácokat választott.
2015. jan. 22. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
És? Profitáltál belőle, miért baj, hogy jó tanuló vagy? Szerintem te jártál jobban. Te fejlődtél, ő meg lecsúszott. Az nem a te hibád, hogy az ő élete kisiklik. Törődj a saját életeddel és keress céltudatos, magabiztos lányt, akinek legalább van valami értelmes célja is, nem csak a pasizás.
2015. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nos, lehet, hogy rosszul értelmezem, de ti ez idő alatt nem jártatok, tehát nem dobhatott ki.

Nem semmi a kitartásod, de teljesen értelmetlen. A tanulás, a munka nem egy lány miatt fontos, hanem magad miatt. Pláne mert valószínűleg ennek a lánynak fogalma sem lehetett róla, hogy milyen "áldozatokat" hozol érte.

Azt sem árt tisztázni, hogyha ez a szerelem viszonzatlan volt, és ti nem voltatok együtt, akkor neki nincs veled szemben elszámolni valója, ergó úgy éli az életét, ahogy akarja, azzal jár akivel akar.

Jól tetted, hogy lezártad ezt a bizarr "kapcsolatot" magadban. Keress olyan lányt, aki viszonozza az érzéseidet.

2015. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lány tudott róla, hogy szerelmes vagy belé?
2015. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem ciki, előfordul szinte mindenkivel hogy viszonzatlanul szeret valakit (és ez eltarthat akár évekig is).

Mondjuk azt én is kétlem, hogy elfelejteted volna. Majd a későbbiekben találkozol egy másik lánnyal (akivel viszont szeretitek egymást), és csodálkozni fogsz azon hogy miért is voltál oda ezért az említett lányért.

Hidd el jobb, hogy nem adott esélyt számotokra.

Én is beleszerettem valakibe és rá pár évre jártunk egy évig majd vége lett (annál rosszabb kevés dolog van), szintén pár évig tartott amíg elfelejtettem. Utána találkoztam az igazival és most igazán boldog vagyok.

2015. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!