Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan csajjal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan csajjal, aki hisz a szellemekben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Simán, én is fura vagyok az átlag ember szemével
2015. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Járnék. Leszrom h miben hisz, a lényeg h szeressen.
2015. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hat az fix, hogy ilyennel meg csak nem is dugnek. Az mar majdnem olyan, mint a horoszkop...
2015. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én félek amióta bemeséltek egysmást a szellemekről..

Állitólag vannak és vannak akik amúgyis látják őket.

Vagy mozgatnak tárgyakat is.

2015. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szellemek léteznek, de ha valaki nem hisz bennük, nem erőltetem, mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit gondol a dolgokról.:)
2015. jan. 22. 20:58
 16/28 anonim ***** válasza:

am tenyleg vannak szellem . baratnom meselt rola h. fent a padlasrol hangok jonnek amik eleg furcsak .

egyszer aludtam nala es tenyleg

2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a szellemekben, akkor fogalmazd meg, hogy mi az! :D
2015. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Azt ne fogalmazzam meg, hogy ki Isten? Kb ilyet kérsz:)
2015. jan. 22. 21:01
 19/28 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom a szellem egy halott ember lelke fogalmilag. És igen kell lennie olyannak hogy emberi lélek, vagy tudat, akárhogyis nevezzük. Magában a test semmi, vannak rokkantak amputált végtagokkal, vannak olyan emberek akiknek hiányoznak szerveik és mégis élnek, de magában a részek nem "élők, működőképesek" jobban nem lehet megfogalmazni. Valami működteti az egészet a tudat/lélek.
2015. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Meg gondoljatok bele, Istenben is lehet kételkedni, de kell, hogy legyen valami felsőbb hatalom. A Föld nem lehetett csak úgy a semmiből...
2015. jan. 22. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!