Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért manipuláljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért manipuláljuk egymást a saját igényeinkkel, és miért mutogatunk ujjal arra, akinek eltér ettől az igénye?

Figyelt kérdés

Példának okáért, engem kiábrándít a szőrős női nemi szerv, mégis ha ezt leírom, vagy kimondom sokakat megbotránkoztat, és próbál nyomást gyakorolni rám.


Ugyanígy a kis mell helyzete - hogy behazudom, és valójában a nagyokra bukok közben nem is.


Elvileg azért vagyunk emberek, és azért vagyunk mások - egytől egyig - pontosabban egyedik, mert eldönthetjük hogy mi milyenek legyünk és hogy milyen tulajdonságokhoz vonzódjunk.


Igazából ez a videó is tökre ideillik (videó közepén kb. pont erre ad magyarázatot):


https://www.youtube.com/watch?v=qcfnfkv62rI


Szerintetek mi áll ennek a legnagyobb hátterében? Az önbizalomhiány, vagy a saját problémák kivetítése ide? Vagy valami más?


2015. jan. 22. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ezen az oldalon hihetetlenül erősen megjelenik ez.


Nehogy már valakinek más legyen a véleménye, mint az enyém! :O

2015. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szociális nyomás, ha máshogy gondolkodsz, akkor kinéznek. Az élet minden területére igaz, a politikában nagyon látványos még.
2015. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek így. Örülök, ha valamiben a fősodortól eltér az ízlésem, így legalább kevesebb a vetélytárs. :D
2015. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embereknek alapjában véve saját magukkal van bajuk, pontosabban az elfogadással. Amikor beszélgetsz egy ilyennel, figyeld meg, mi történik, ha ellentmondasz neki, bármiben. Rögtön elkezd azon pörögni, hogy te nem azt gondolod, amit ő, és egyből elkezd belerángatni egy játszmába, mert mi az hogy te másképp gondolod? És mi van ha ő téved? A játszma célja pedig az, hogy felülkerekedjen a másikon, ezáltal azt akarja bizonyítani saját magának, hogy ő mekkora király, mégis neki van igaza. Az ilyen embereknél még gyakran megfigyelhető, hogy mindig övé az utolsó szó. Legalábbis egész addig folytatja a játszmát, ezáltal azt hiszi, hogy ő nyert. Ha spirituális szempontból nézzük, akkor a játszmázás közben a másik ember energiáját szívja el, vagy legalábbis igyekszik. Bizonyos esetekben lehet önbizalomhiány miatt is, de lehet olyan is, hogy valaki így vezeti le az agresszióját, hogy beszólogat. Aztán meg az életben lehet, hogy egy totál gyáva ember.
2015. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom hogy ezeknek a válaszolóknak akik kiborulnak 1-1 igényen és elkezdenek oltogatni másokat, illetve győzködni, azoknak leginkább saját maguk az ellenségük.
2015. jan. 26. 03:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nekem van igazam, és a kukim is nagyobb a tiédnél.
2015. jan. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!