Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt itt sokan, hogy olyan semmiség az, ha valaki "nem kell? "

Figyelt kérdés
Ezt azért írom most le, mert ahogyan észrevettem, a párkapcsolat/ismerkedési képesség hiánya nem csupán egy dolog, hanem kihat az illető egész életére. Lehet persze anélkül is élni, de aki ezt állítja, max. a rövid távra gondol,; hosszabb időn keresztül nagyon súlyos károkat okozhat az ember személyiségében.

2015. jan. 22. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szoktál próbálkozni egyáltalán?
2015. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Fordítva igaz. Ha olyan személyiséggel próbálkozol, akkor tényleg megzuhansz minden egyes elutasítástól. Tudod, én régebben személyiségzavarosként ismerkedtem és tragédiaként fogtam fel, hogy nem kellettem. Aztán terápiával kigyógyultam a személyiségzavaromból és már nekem nem kell olyan, akinek én nem kellek. :) Azóta sokkal könnyebben megy az ismerkedés.
2015. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fish1 ***** válasza:
75%
Szerintem ez fordítva van. Nem az ismerkedési képesség hat ki az egész életre, hanem az életvitel, a lelki tulajdonságok hatnak ki arra, hogy valaki nem sikeres az ismerkedésben. Ha valaki "nem kell" folyamatosan, akkor a hiba valószínűleg a valaki készülékében van, amit csak ő maga hozhat helyre.
2015. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.: Ez a képesség( Istennek hála) fejleszthető.

2.: Ha igényes vagy és törődsz a testeddel, akkor rohamosan nő az esélyed az ismerkedésben.

3.: Ha a 2. nem teljesül, akkor rohamosan csökken az esélyed a lányos/fiúk terén hisz az ember is akkor megy be egy ápolatlan vagy igénytelen házba, ha más lehetősége nincs. Szerintem ez egy tökéletes metafora az igazság feltárására. Ha gondolod küldj egy képet magadról privátba és mondok 1-2 véleményt, tanácsot. Bajai vagyok, valószinüleg az életben nem fogunk találkozni, szóval név nélkül teljesen anonim lenne a dolog.

2015. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es

Igen, de egyre kevesebbet.

2015. jan. 23. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

5: Akkor hallgass a többiekre itt. Én pszichológust akartam javasolni, de nem mertem mert általában hurrogás a vége; ugyanakkor ők nagyon jól leírták a lényeget.


Először magadban kell rendet tenni, akár szakember segítségével és utána már röhögve fog menni az ismerkedés.

2015. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es

A szoftveremmel van a baj. Nem tudom, mit kell mondani, tenni, stb...

2015. jan. 23. 00:21
 8/10 A kérdező kommentje:
2-rs, neked mi segitett?
2015. jan. 23. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"hosszabb időn keresztül nagyon súlyos károkat okozhat az ember személyiségében"


Akkor lehet nálunk van valami de pl anyám élete kimondottan jobb lett mióta nem él apámmal nem szed többé antidepresszánsokat , nincsenek pánik rohamai. Ja és a primitív stílusát sem kell többé elviselnünk.

És köszöni ő fenntartja h nem kíván ismerkedni neki elég volt ez a 15 év.


Ennyit a személyiség beli károkról.

Ja és a társadalomnak van azért egy része aki köszöni de szánt szándékkal nem akar kapcsot. Spec én is közéjük tartozom. Köszönöm de megvan a magam nyugodt élete és nem érzem úgy h ez bármiféle változtatásra szorulna.


26 F

2015. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Semmiféle kárt nem okoz,az emberek képtelen elfogadni hogy egyedül születtek és egyedül is halnak meg.
2015. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!