Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most SOS?

Figyelt kérdés
14/F Az osztályomból tetszik egy lány nagyon.Holnap terveztem elmondani neki az egyik buliban ugyqnis mind a ketten meg vagyunk hivva.De ma kiderült vagyis inkàbb ràjöttem hogy a oegjobb barátom hónapok óta titokban jár vele.Kifaggattam és ugy gondolom hogy azért titokban járnak mert szégyenli a csaj.De akkor miért jár velee.Ō nem tudja hogy tetszik a csaj.De most tulajdonkèppen olyan helyzetbe kerültem hogy még fedezem ökett holott ez fáj de a haverom.Bocs a helyesirasert mobilrol van.

2015. jan. 23. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. De, egy valamit: változtass felhasználónevet.
2015. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne rondíts bele a haverod kapcsolatába.
2015. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán azért mert egy suliba járnak és nem igazán lenne jó ha mindenki ezen csámcsogna főleg nem a tanárok. A barátság többet ér bármi félle fel lángolásnál. :)
2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó de falaznom ne kellene mert ha kiderul akkor szétmennek de ezt nem akarom.Inkáb leguenek bokdogok.Csak ★*******★ roszz érzés.Csak találnák én is valakit.Eswtleg valakui ismerkedni.13/14 éves csajok.
2015. jan. 23. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!