Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra egy tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra egy tökéletes csók?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgokat mondjatok légyszi. Hogy hol? Mennyi idő után? Milyen pozítszióba? Ha valakinek van ilyen story-ja azt szívesen elolvasom. Nemet és kort írjatok!

#csók #csókolózás #tökéletes csók
2015. jan. 23. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyári meleg záporban odakint a napsütéses esőben, mikor bolyhos felhők vannak az égen.
2015. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy hol, milyen pozícióban, a mennyi idő után-ra meg nem mondok semmit, mert nem csak első csókra gondolok, hanem általánosságban. Nekem a tökéletes csók az, amitől görcsbe rándul a hasam, csók előtt pedig látom a fiú szemében és a mosolyában minden szerelmét :)
2015. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor átkólikázok a partnerem szájába.
2015. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet leirni... Probalkoztam, de nem jott ossze.
2015. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs.
2015. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sztorim (nem annyira érdekes) van egy sulis fiú akit egy és fél éve szeretek(igaz szinte semmit nem beszélünk,de ő jeleket küld...) ,de fél éve összejöttem egy fiúval aki még akkor megszerettem,mivel nyár volt,de amint visszatértünk a suliba újra küldte az a sulis fiú a jeleit..

És ezzel a nyári fiúval csókolóztunk(én akkor elsőnek),de én a sulissal akartam.. És hát ezt én már nagyon bánom,és érzem ez nem tökéletes..


Remélem kiigazodsz

2015. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt írom le, hogy milyen, és nagyjából hol.

Szóval, az általam kiszemelt lánnyal, egy jól sikerült randi után. Elé állok a szemébe nézek mélyen, az egyik kezem a derekát fogja át a másik a hajába túr, majd szépen le a nyakához. A szeméről az ajkára nézek de csak egy pillanatra majd vissza a szemébe, közelebb hajolok az ajkaimat megnedvesítem, odahajolok hozzá, és finoman az ajkához érintem az ajkam majd, a nyelvem hegyével hozzá érek az ajkához, aztán ha szétnyitja egy kicsit akkor megcsókolom finoman, az ajkai közé tolnám a nyelvem, hagyva, hogy ő nyissa szét.

Így gondoltad?

2015. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kimaradt 23F
2015. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tópoarton, napfelkeltekor a fűben fekve

24F

2015. jan. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és 7. igen pont így gondoltam.
2015. jan. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!