Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam ba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam ba a pasimnak, hogy nem a pénze miatt szeretem?

Figyelt kérdés
Tegnap eltéptem előtte egy 5 ezrest ezzel is jelezve, hogy nem érdekel a pénze. mért nem veszi a lapot?
2015. jan. 23. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eltéped a pénzét nem csodálom, hogy haragszik rád...
2015. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CptTomato ***** válasza:

Hülye vagy.. ne pazarold a pénzt...

de pl vegyél ki egy albérletet és élj ott egyedül pár hónapot/évet... nem tudom milyen a kapcsolatotok.

Meg vegyél neki ajándékokat és akkor látni fogja hogy nem kell neki a pénzed.

2015. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én pénzem volt.
2015. jan. 23. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
mert azt is tőle loptad, mint a többit
2015. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ELTÉPTÉL EGY 5EZREST????ATYAISTEN!

Miért nem adtad nekem?


Egyébkén ne fogadj el semmit tőle, mondván hogy nem kell a pénze, csak ő!

2015. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A közösen megélt múlt lesz a bizonyítékod.
2015. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
# 4-es gyorsan szaladj el egy kis észért, mert nem sok van belőle jelenleg
2015. jan. 23. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerübb mint gondolnád, nem kell ilyen hülyeséget csinálni, ráadásul az eltépett pénzt ingyen kicserélik nem bizonyit semmit.

Egyszerüen ne fogadj el tőle semmit, felezd a számlákat, ülj fel a buszra ne csak a kocsiba. Az ajándékokat viszonozd hasonló értékben, vagy utasitsd vissza a drága ajándékokat.

2015. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pasid megvilágosult, tapasztalt ember. Ő tudja, hogy minden nőnek a pénzes alakok jönnek be. Ha túl akarsz járni az eszén akkor tényleg költözz el és vállalj munkát.
2015. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!