Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még menni a szex?

Figyelt kérdés

Üdv.


Számomra elég kényes témával fordulok hozzátok.


25 éves vagyok, van egy másfél éves kislányom.

Mióta megszültem,nem élvezem a szexet. Azelőtt semmi gond nem volt, szinte napi rendszerességgel voltunk együtt párommal, de hiába kívánom,hiába izgat fel, közben nem élvezem, és nem is megyek el sosem. Mostanában nem nagyon szeretkezünk, nem mertem elmondani páromnak, de tegnap mégis megtettem,és azt vágta le az egészből, hogy én már őt nem szeretem, nekem ő már nem kell,mert nem kívánom.

Van valami megoldás számomra? Mert kezd rámenni a kapcsolatunk.

Csak olyanok írjanak, akik tényleg segíteni szeretnének.

Köszönöm



#szex #Élvezetmentes
2015. jan. 23. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Több romantika
2015. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adjatok még időt a dolognak. Sokszor adódik hasonló probléma, de csak nagyon ritkán marad meg örökre.
2015. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresztül mentem hasonlón a feleségemmel. Ezt a játékot mind a kettőtöknek játszanotok kell. (Nem volt bölcs dolog elmondani a dolgot, főleg, ha ismered a párod, hogy miként reagál. Most agyalhat magában :( ). Szülés utáni intimtorna. Soha nem késő, a hüvely és a gát izomzatát rendbe hozza. Használjatok segédeszközt. Én pl vettem egy nagyon hülye alakú 'hogyishíjjákot' neki és tök buli volt még röhögtünk is rajta, de legalább színt vitt a nagy gyerekhajrába. Ezen átesnek az anyukák és az apukák is. Ez egy érési folyamat... Az őszinteség jó, de néha a nőnek játszania kell a szerepet, mert a férfi ösztönállat és nem tud játszani....
2015. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Na hát azért álljon meg a nászmenet!


Hogy érted azt, hogy "Az őszinteség jó, de néha a nőnek játszania kell a szerepet, mert a férfi ösztönállat és nem tud játszani...."


Vagyis azért, mert a férfivel nem lehet kommunikálni, mert csak az agya helyett más hajtja a kerekeket, nekem mindent titkolni kell és játszanom a szerepet akár évekig? Talán egy nőnek nem lehet jó a szex? Ez egy társasjáték, amit mindkét félnek élvezni KELL. Igenis felnőtt emberek vagyunk, meg kell tudni beszélni a dolgokat. Nem szültem még gyereket, de van elképzelésem, hogy mennyire megváltozik a szervezet, és ha ezt egy felnőtt férfi nem látja be, akkor nem is olyan felnőtt még.


Egyébként szerintem a témában érdemesebb lenne cikkeket olvasni, vagy a női magazinok oldalán szakértőtől kérdezni, mint itt a sok okoskodót (köztük engem is ;) ) hallgatni. :)

2015. jan. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es: felpontoztalak, mert igazad van. Én viszont azt írtam ,hogy 'néha' játssza a szerepet. Tüneti kezelés. 'Sajnos' a férfiak nem nők és ezt egyes nők nem képesek felfogni. Mi másképpen működünk. Ha szeretnénk a párunknak örömet okozni és tegyük fel, hogy nem sikerül, akkor vagy legbelül magunkat hibáztatjuk, vagy féltékenykedni kezdünk. Ha nekünk nem megy, akkor...azt hiszem azt nem lehet eljátszani. Ha egy nő nem hajlandó néha játszani - ugyanis az előbb vázoltak alapján megteheti -, akkor jobban szereti magát, mint a kedvesét, tehát önző. Ilyen egyszerű. Nem akarok senkit megbántani, akinek nem inge, kérem ne vegye magára. Eltértünk a témától.
2015. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es, ha nincs gyereked, fogalmad sincs a beálló hormonális változásokról. Férfri-női oldalról egyaránt. Ami pedig az "érzékeny" férfilelket illeti, mi nők is vagyunk úgy, hogy valamit nem szeretünk hallani.
2015. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!