Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nyitottak már rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nyitottak már rátok miközben meztelenek voltatok, pl fürdőszobában? Hogy kezeltétek, mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
Volt, hogy azt éreztétek ez szándékos volt?

#fürdés #pucér #meztelen #meztelenkedés #kukkolàs #leskelődes
2015. jan. 24. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tesőm,fiú.Szerintem direkt volt. Nem érdekelt a dolog,még csak el sem fordultam,mondtam,hogy húzzon kifelé!
2015. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, meg egyszer apám is rám nyitott miközben fürödtem. Bocsánatot kértek aztán ennyi volt, előfurdul az ilyesmi. Meg az én hibámból történt, mert nem zártam be az ajtót. Fürödtem tovább amúgy, nem csináltam belőle ügyet.
2015. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, tesóm haverja. Totál kiakadtam, hogy nem tud kopogni. a másik a strandon történt. Leordítottam a srác fejét.
2015. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, terád nyitottak már és lány vagy, azért kérdezed?
2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki kérdezi? :-)
2015. jan. 24. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én.
2015. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a szomszéd srácnál fürödtem mert nálunk nem volt meleg víz mert akkor szerelték a bojlerünket és még nem melegedett fel, így a szomszéd sráchoz mentem át akivel akkoriban még nagyon jóban voltunk ő 16 éves volt én meg 18, és akkor ott ugye nem lehetett zárni a fürdő ajtaját, de nem is érdekelt mert megbíztam benne, viszont amikor végeztem és ott törölköztem akkor hirtelen kinyílt az ajtó és a haverja látott meg, ő totál leblokkolt én meg akkor üvöltöztem vele hogy kifelé!! Utána amikor felvoltam öltözve meg közben hallottam hogy kint a szomszéd srác ordibál vele, ezért és amikor mentem volna haza akkor a srác bocsánatot kért.


A másik ilyen akkor volt amikor a barátom nyitott rám, megjegyzem akkor még nem jártunk együtt, és csak pár napja ismertük egymást, de jóban voltunk már akkor is, csak amolyan haveri viszony volt köztünk. Mi épp buliba készültünk, a barátnőméknél voltunk, annak a barátja volt ott, a srác aki már a barátom meg még egy csaj a suliból, én akkor gyorsan elmentem lezuhanyozni mert nem volt már időm arra hogy edzés után még hazabuszozzak lefürödjek, aztán vissza, ami a tornateremben van öltöző ahova edzésre jártam, az elég igénytelen és nem valami tiszta ott soha nem szerettem fürdeni, akkor ugye barátnőmnél fürödtem, én fürdés után nem szeretem magamon hagyni a törölközőt megtörölköztem levettem magamról mert így gyorsabban száradok és nem fog annyira kiszáradni a bőröm fürdés után, én akkor ott a tükör előtt elkezdtem a hajam beállítani, meg sminkeltem magam aztán amikor már elkezdtem volna öltözködni, váratlan benyitott hozzám a srác akivel még nem voltunk együtt, ő kopogott többször is, de nem hallottam mivel ment a zuhanyban lévő rádió, mert mondtam, tudták hogy ott fogom magam kicsípni tehát nem jövök ki egy hamar, aztán benyitott a srác én pont odafordultam felé, és teljesen meglátott, akkor annyira meglepődtünk mindketten hogy csak néztük egymást, a srác nagyon elpirult én meg csak mosolyogtam rajta aztán kézzel takartam magamat, persze nem győzött bocsánatot kérni meg magyarázkodott, akkor persze mondtam neki ne csináljon belőle ügyet, mert kopogott hallottam is csak azt hittem a rádió végett van olyanszerű hang.

2015. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenkire nyitottak már rá.

Én rám is párszor.

Nem jöttem zavarba , nem vagyok annyira szégyenlős.

2015. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár én fiu vagyok, de pl. hugommal mi olyan szinten nem vagyunk szégyenlősek, h simán bemegyünk egymáshoz ha a másik fürdik és épp dolgunk van. Nem direkt és nem is mutogatjuk magunkat közvetlenül a másiknak, de nem is takarjuk magunkat azonnal. Pedig alapjában mindketten szégyenlősek vagyunk idegenek előtt.
2015. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen,az egész család persze nem egyszerre.

és mivel nem vagyok szégenlős,meg a többiek sem,ezért nem nincs nagy reagálás.

2015. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!