Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Mit ereztek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit ereztek akkor amikor ossze kell tornetek egy fiu szivet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreznek. Max szánalmat a srác iránt.
2015. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kifejezetten élvezik, perverz örömüket lelik benne, a nők többségének ugyanis lelkiismerete nincs, csak egója, meg hiúsága.
2015. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Boldogságot
2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gonoszabbik fele szerintem se erez semmit, de szerintem vannak akik szinten nagyon szomoruak emiatt (pl ha ketto kozul kell valasztania)
2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OK nélkül nem szoktuk összetörni. És ha már van oka, akkor nem szoktuk sajnálni.
2015. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örömöt, boldogságot.


Mi mást éreznének? Nők a sátán teremtményei!

2015. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!