Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem miatt lett kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem miatt lett kedvesebb velem a főnököm?

Figyelt kérdés

A főnököm,eddig kifejezetten bunkó vagy semleges volt velem. Múltkor a húgom(18) bejött hozzám a munka helyemre,találkozott a főnökömmel,aki nagy örömmel kísérte oda hozzám,mézes-mázosan beszélt vele,végig mosolygott és velem is úgy viselkedett,mintha mindig is jóban lettünk volna. Volt,hogy késtem és nagyon mérges volt,mondta,hogy 8.00 az 8.00 és nem 8.10,mikor el is magyaráztam neki,hogy miért késtem,nem érdekelte.Tegnap szintén késtem,de most többet azt mondta,hogy semmi baj,megesik az ilyesmi,kérdezte,hogy van a húgom. Azt mondta rendez egy bulit és vigyem el a tesómat is.

Nem akarom a húgomat a közelében,de ez most nagyon tetszik a húgomnak,hiába mondom neki,hogy csak meg akarja dugni. Hogyan tarthatnám tőle távol



2015. jan. 24. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mond azt hogy a húgod nem ért rá elmenni :D
2015. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.Nyilván a kislány közelébe akar férkőzni.
2015. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegény húgod
2015. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjunk úgy hogy kétfelé hazudsz és egy harmadik valakivel egyezteted, esetleg lefoglalod még valakivel a húgod. Húgoddal nem kéne hogy találkozzon ilyen rendezvény keretében, esetleg csak nappal nyilvánosan, más emberek közelében.
2015. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!