Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbine vagy biszexnek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbine vagy biszexnek lenni rosszabb?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés.

Régen úgy gondoltam, hogy biszexnek mert akkor el tudom nyomni e hajlamaidat. De az, hogy nem tudsz dönteni a 2 között az borzalmas. Ez e videó megnézése után jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=UWF82AoI-NI

Szerintetek?

(Mielőtt valaki félre értené egyik se vagyok, csak pusztán érdekel az érintetek véleménye.



2015. jan. 24. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Az emberek képesek monogámiára, így leélhetik az életüket biszexuálisan is egy emberrel. Leszbikusnak azért rossz lenni, mert a férfiak nem fogják fel, hogy nem vagy kíváncsi rájuk. Persze ez akkor is gyakran előfordul, ha szimplán nőnek születtél...
2015. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De ebben a videóban pont abból csinálnak poént, hogy az emberek azt hiszik a biszexuális csak egy szerencsétlen összezavarodott személy, aki nem tud "dönteni" a kettő között. Nem értem miért jutott pont ez a tévhit az eszedbe a videó megnézése után?


Nevezhetünk engem leszbikusnak, de a legnagyobb szívás ami szerintem a biszexuális lányokat érinti, az ez, hogy fiúk lányok egyaránt kétségbe vonják a szexualitásukat. Mintha csak egy ideiglenes hormonzavar lenne. Persze ezt azok teszik általában, akik maguk nem érzik milyen nem csak az egyik nemhez vonzódni és valami természetfeletti dolognak gondolják, és azt is, hogy lehetséges legyen ilyesmi. Nem hinném, hogy vonzódni csakis kizárólag egy nemhez lenne szabad (és ezáltal dönteni valamelyik nem mellett), a nap végén úgyis a párunk mellett (ha van) kéne letenni a voksunkat, vonzódjunk egyedül lányokhoz vagy fiúkhoz, esetleg vonzódjunk mindkettőhöz.


Érdekes egyébként, hogy rögtön a hajlam elnyomásáról beszélsz, mintha rossz dolog lenne lányként lányt szeretni. Sosem gondoltam, hogy bűnös volna amit érzek. Harmónia, finomság, biztonság, mi rossz lenne ennek az értékelésében, amit el kéne nyomni? Mi más van, amit érezhetnék?

2015. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Második válaszoló. Nekem ez a dolog (homoszexualitás) elég új még és én mindent tenni, hogy ne mondjak semmi sértőt ellenük mert én tényleg nem nézem le őket (próbálom és valamennyire megy is) meg nem vagyok elég érett ehez (13 éves vagyok és bár szerintem érettebb a korosztályomnál mégse vagyok 26). Igazaad van. Tényleg nem fogtam fel a videó lényegét. És ez tényleg nem olyan hajlam amit el kéne nyomni. Bár én ezt a társadalom szempontjából értettem.

Köszönöm szépen a választ.

2015. jan. 24. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok, de egyáltalán nem érzem magam emiatt rosszul. Sőt, régebben azt hittem hetero vagyok, de amióta tisztában vagyok magammal, haromóniában élek és nagyon jól érzem magam. :)

Freud szerint egyébként nem a hetero-, hanem a biszexualitás a legtermészetesebb... ezzel magyarázható a sok "kíváncsi heteró" jelenség is. Valójában talán mindenkinek lehetnek hajlamai a saját neme iránt is, csak a társadalmi normák ezt elnyomják.

(várom a lepontozást, bár nem szeretném, de sejtem ez lesz :/)

19F egyetemista

2015. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bisexnek a legrosszabb,pláne ha ffi vagy.

a lányoknál ez a sexy kategória de férfiaknál mindenképp ratyi leszel,és ha csjjal látnak akkor pedig gyáva is mert nem válalod,hogy meleg vagy.

2015. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és persze a bisexualitást mindenki összemossa a megcsalással mert, ha megkivánom a saját,vagy épp ellenkező nemet akkor egyből félre kefélek.


egyszó mint száz,binek lenni rosszabb.

2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!