Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kismellűeket szapulókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kismellűeket szapulókat miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés

Mindenki jön azzal, hogy elege van az ilyen kismelles kérdésekből. De azt nem veszik észre, hogy egyesek hogyan nyilatkoznak a kismellűekről. Mi a meglepő abban, hogy még jobban a béka segge alatt érzik magukat azok akiknek nem minimum D-s a melle?


1-2 ilyen kommentet összeszedtem:


"nem biztos hogy sikertelen az a nőknél akinek nem tetszenek a kis mellű nők, sőt szerintem pont fordítva az a sikertelen aki azt írja hogy neki az is tetszik, érted, AZ IS nem kimondottan tetszik és nyilván neki is az tetszene ha lenne mit fogni, de hát valljuk be nem mindig sikerül olyan lányt találni aki tökéletes minden szempontból ezért beérik egy kismellűvel.de sikertelenek is egyben mert nagymellű lány szóba se áll velük. Nekem C-s cicim van, de az összes barátom és fiú ismerősöm akikkel beszélgettem mind azt mondta hogy nekik sem kell kis mell de ha éppen az van a lánynak akit szeretnek elfogadják. a nagy mell sokkal szebb és nőiesebb kicsivel pedig a ruhák sem úgy állnak:/"


"Milyen álszentek vannak itt! Meg a lúzerek akiknek kicsi is jó lenne csak már dughassanak!

Az utolsónak is konkrét összehasonlítási alapja van, mégsem írja hogy a nagyobb mellű barátnőjével most sokkal jobb!

Amúgy csak szólok hogy egy kis mell is tud lógni, még ha feszesnek is tűnik állva. Négykézláb igencsak kiábrándító dolgokat tud művelni vele a gravitáció!"


2015. jan. 24. 22:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
És a kisfarkúakat szapulókat? :D Olyan több van! :D
2015. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van: ki az a retardált ember, aki vadidegen emberek véleményére ad, akiket még csak soha nem is látott/ismert? Never go full retard questioner! -.-

Unalmasak a kismellű kérdések. Kit érdekel, hogy kicsi a melle? Épp úgy unalmasak, mint a kisfarkú kérdések.

2015. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés provokatív.
2015. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A kisfarok azért az más. Nem hasonlítható össze a 2 dolog.
2015. jan. 24. 22:54
 5/31 anonim ***** válasza:

#4



Akkor ezek után egy kismellű se rinyáljon... Mert lehetne rosszabb is. Pl ez a fordított eset (szerencsére én még éppen megúsztam, de akkor sem fair)

2015. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Akit amúgy az ilyen kérdések idegesítenek, annak nem kötelező rámenni és válaszolnia is, simán átugorhatja a kérdést.
2015. jan. 24. 22:56
 7/31 A kérdező kommentje:
5-ös: azért más egy 10 centis farokkal szexelni és az is más ha valakinek csak B-s melle van. Szóval mitől lesz rosszabb egy B-s mellűvel a szex kimenetele, mint egy D-sel?
2015. jan. 24. 22:57
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

#7


Na ugye! Vagyis nem kellene rinyálnia egy nőnek se.

2015. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

És mégis miért is más kérdező? Egy kismellű nő bármikor megnagyobbíttathatja a melleit, de egy kisfarkú pasi ezzel nem tud mit tenni. Hála istennek, nekem nem kicsi.

De rohadtul nem rinyálhatna egy kismellű nő sem. Ugyanis kezelhető a gondjuk.

2015. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ez is nagyon felkapott téma manapság...

"De azt nem veszik észre, hogy egyesek hogyan nyilatkoznak a kismellűekről."

Igen... És? Nem felelhet meg mindenki mindenkinek, bizonyára. Mindenkinek mások az igényei, valaki a nagy melleket szereti, valaki a kis melleket, valakit egyáltalán nem érdekel ez...

"A kisfarok azért az más. Nem hasonlítható össze a 2 dolog."

Annál is ugyanez van, ne mondd már, hogy nem.

De a lényeg ugyanez:

Nem tudsz megfelelni mindenkinek külsőleg vagy éppen belsőleg, ezt te is tudod. Akkor miért akarsz?

Vannak olyanok akiknek nem számít a mellméret és vannak akik a kicsi melleket szeretik. Mindenki más és más.

"5-ös: azért más egy 10 centis farokkal szexelni és az is más ha valakinek csak B-s melle van. Szóval mitől lesz rosszabb egy B-s mellűvel a szex kimenetele, mint egy D-sel?"

És? A lényeg ugyanaz... Nem mindenki szereti ugyanazt. Valaki a kicsit, valaki a nagyot, valaki a közepeset, valakit nem érdekel, stb...

És nem mindenkinek van oka arra hogy mit miért szeret. Ahogy a nagy mellet sem azért szereti például valaki mert jobb szexelni vele, hanem mert például jobban néz ki, stb...

Különösen idegenek, random anonim emberek véleménye ne érdekeljen, akiket még csak nem is ismersz teljesen.

2015. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!