Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem udvarol nekem senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem udvarol nekem senki?

Figyelt kérdés

Elég buta kérdés, de majdnem egy éve volt, hogy valaki próbálkozott volna, de ő nem volt az esetem, és hamar megunta a próbálkozást (azért nekem is vannak elvárásaim, persze). De mostanában igazából még a csúnyább fiúk sem próbálkoznak, pedig megnéznek az utcán, de sose jön oda senki, a suliban sem, nem is jelölnek be közösségi oldalakon, mondjuk nem mozdulok ki sokat (szinte semmit, de "vidéken" elég nehéz normális helyet találni).


Pedig nem tartom magam csúnyának, jól el lehet velem beszélgetni, van humorom, odafigyelek magamra.


Ez azért van, mert szinte sose mozdulok ki? A barátnőimmel egyáltalán nem járok el sehova, néha a családommal mozdulok ki, nincs sok önbizalmam se, és nem szoktam kezdeményezni.


Adnátok tippeket, hogy hogyan érhetném el, hogy legalább kezdeményezzenek? (anélkül, hogy ribizli legyek)

16/L


2015. jan. 25. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ha azt látják nem mész sehova, azt gondolhatják már elkeltél a piacon, és te sem nagyon akarsz ismerkedni.
2015. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát majd máskor jobban megbecsülöd ,hogy volt pasi aki vette a fáradságot ,hogy leszólítson.
2015. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia teljesen őszinte leszek veled, küldj képet privátban és kifejtem, hogy mi lehet az oka. Mert többnyire a külső az ok.
2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem leszólított, élőben még csak nem is köszönt, csak facebookon beszélgettünk, de semmi közös nem volt.
2015. jan. 25. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

azért mert ma már nem szokás

vannak persze rendes fiúk, meg minden, de azoknak úgy letörték az önbizalmukat hogy oda sem mernek menni egy lányhoz

és vannak akik úgy gondolják, hogy felesleges, mert anélkül is megdöntheti a csajokat hogy akár egy virágot venne neki

2015. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mesz sehova akkor ki a tököm kezdemenyezzen nálad? Maximum a betörő fog.


Utcan meg facebookon ne vard hogy radmenjenek,olvass csak par valós sztorit hogy mit kapnak ilyenkor a fiuk..

2015. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csúnya vagy.
2015. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Miért, szerinted hova menjek, ha egyszerűen olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik nem szeretnek kimozdulni?


Vagy akkor mondj olyan helyeket Pest legdélibb részén, ahova könnyen el lehet jutni mondjuk a Ráckeve - Vágóhíd hévvel, és már ott is vagyok. Akárhova kiülhetnék, ha csak nem a sarkon állok, nem fog odajönni senki.

2015. jan. 25. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne legyel életkeptelen. Egyedül keptelen vagy elmennni vmi szakkörre,tancra,sportra,programra stb.? Nem.


Mint mondtam,utcán ne varj semmit.

2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vidéken nem sok ilyen szakkör van. Sőt, szinte semmi, maximum általános iskolásoknak. Arra meg nincs időm (és a szüleim se engednék), hogy 3 óra után felmenjek Pestre, vagy valami nagyobb helyre, mert akármerre mennék, legkorábban 7-kor érnék haza.
2015. jan. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!