Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használják annyian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják annyian társkeresőnek ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Ugy ertem mennyi esély van arra hogy valaki itt találja meg a hozzáillő embert?

jo persze ugyan annyi esély van ra mit az utcán belebotlani valakibe, De hát akkor is.

vannak olyan emberek akik megijesztenek, par mondatot beszel veluk az ember, elköszön toluk es utana napokig kapja a leveleket attol a bizonyos szemelytol. Ennyire magányosak lennének ? Vagy csak unatkoznak ? Mindenesetre szamomra ez furcsa, es kiábrándító.

meg bennem mindig rossz emlékként maradnak meg amikor beszelek valakivel, aki elsőre szimpatikusnak tunik, aztan par nap utan csak egy ilyen *ezmiafaszvolt* érzés marad bennem. Tehat elbeszélgetünk a könyvekről, filmekről, meg ugy mindenről ami mi vagyunk. Aztan hirtelen jobban kiismerem az embert, es csak nézek hogy én Őt hogy kedvelhettem meg par órája.

meg hogy itt nem lehet csak ugy beszelgetni. Mindenbe bele képzelnek valamit. Nem talaltam meg olyan embert akivel csak úgy jo beszélgetni.

vagy megsertodnek, vagy unalmassá válnak, nem bírják elviselni a stilusom, bizonyos esetekben a kritikát, vagy unintelligensek. Nem arról van szo hogy itt minden ember ilyen. Ne értsétek félre. De eddig ez a tapasztalatom.

15/l


2015. jan. 25. 15:10
 1/7 CptTomato ***** válasza:
100%

Én nem képzelek bele semmibe semmit...

és azért használják annak mert mindent annak használnak...

igen én is...néha...de mindenki.

2015. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük nyilvánvalókapitány
2015. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szívesen ismerkednék.
2015. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mért ne?:) merre laksz?:D irj privit 17/f
2015. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már találtam itt szexre valót nem is egyet.

De kapcsolatra valót is, csak messze lakott.

A vicces hogy nem akarni kell, csak önmagam adni és már észre is veszi aki igényel engem.

Aki szinte könyörög érte az nem ismeri a nőket, nem beszélgetett még velük sokat.Ezért is béna.

2015. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha nem is a nőket de a lányokat sem.

pl az is tipikus eset amikor megkeerdezem hogy szokott e olvasni. Es mindössze egy : "dehogy xD " a válasz. Es ha esetleg visszakerdez akkor meg ki vagyok röhögve. Mert persze, az olvasás egy iszonyatosan ciki dolog -.-

2015. jan. 25. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ha beregelnek egy társkeresőre akkor neve is van annak hogy szánalmasok így meg csak "vagyogatnak"
2015. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!