Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlzás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzás egy középiskolás lánynak az erősen rúzsozott száj, bunda és leopárd mintás táska? (így jár suliba)

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy végzősnél simán elmegy.
2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
lol eléggé 30asnak jól állhat
2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik ez a stílus de ő hordja nem én szóval nem érdekel.
2015. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem végzős.
2015. jan. 25. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Neki ez tetszik.
2015. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm 17 éves, természetes vöröses szőke haja és világos bőre van és a vörös rúzs marha jól áll neki! Azt hiszem bundakabátja is van. Simán elmegy tőlük velem egykorúnak.


21/F

2015. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem buliba oké, de hétköznapra iskolába túlzás.mármint főleg az erősen rúzsozott száj.
2015. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!